Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz FeherMate #2 üzenetére

    Hibátlanra? Bugos lassú instabil szemét. Azért szomorú, mert az S2 gyári ROMjai eddig híresen jók voltak :(

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Cathulhu

    addikt

    válasz FeherMate #52 üzenetére

    Bugos: orulok ha neked eltunik a notification a software updaterol, nekem kiirthatatlan, utanaolvasva nem csak nekem, root nelkul ott marad. Koszonom, de en ilyet nem kertem
    Lassu: GO Locker + Launcher7 paros osszehasonlithatatlanul lassabb mint 2.3-on. Nem, val'szeg nem az appok hibaja, emlitett idosebb rendszeren csodasan mukodnek.
    Instabil: Skype csoda hogy mukodik, pedig 2.3 alatt jokat dumaltam rajta, most orulok, ha nem fagy szet valtaskor
    Szemet: Egy baromi jol hasznalhato phone appot kellett szetszedni egy contacts es egy phone appra, ahol raadasul a favoritok meg gusztustalanul is neznek ki. Elorelepest vartam, nem 2 ev hatraugrast

    Es ez csak 1-1 pelda az aggalyaimra, ha szornyen ragaszkodsz hozza, mondok meg...
    (az, hogy a frissites ota el-el nemul a telefon, azt nem tudom ide vegyem-e)
    Szoval visszaterve, a 4-es android S2-on egy elkapkodott, elbaltazott szemetkupac amin meg lenne par honap javitani valo, es biztos vagyok benne, ha nem igergettek volna a Q1-es frissitest, inkabb visszatartottak volna ezt is. De azt mondani, hogy ahogy allitod ez egy szuper rom, az vicces.
    (Az meg hogy TW vagy nem TW hol erdekel engem, van 3 jol bevalt launcherem....)

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák