Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laybates

    csendes tag

    válasz Nord72 #51 üzenetére

    Sziasztok!
    Nézegettem én is ezt a pofás kis gépet, csak annyi kétségem van, hogy XP-t szeretnék rátenni... Úgy olvasom, hogy van, akinek már itt sikerült, és a driverekkel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy minden simán fel megy e, és hogy jól működik e... Továbbá még az érdekelne, hogy ez a cool'n'quiet helyetti AMD processor driver ugyanazt tudja e, tehát hogy gombnyomásra leveszi az órajelet és ventifordulatot, így hosszabb üzemidőt is ad a gépnek...
    És bocs, ha hülyeségeket kérdezek ,de ezek mire valók?
    Catalyst 9.2 Suite X64-re
    64bites driverek stb XP-re
    (ez gondolom akkor jó, ha Win XP 64-bitest teszek rá)
    AMD Overdrive!
    AMD Power Monitor
    Dual-Core Optimizer

  • laybates

    csendes tag

    válasz Nord72 #69 üzenetére

    Helló ismét!
    Nagyon köszönöm a felvilágosítást és a hasznos információkat... :) Húsvét után szerintem rendelek is egye ilyet magamnak (nem azért csak húsvét után, mert össze kell locsolkodni a rávalót, hanem mert addig már úgysem jön meg).
    Az elektrokapitánynál a leírás szerint (rá is kérdeztem, mail-ben meg is erősítették) 2 év garanciával és 8 cellás akksival adják százezerért...
    http://www.elektrokapitany.hu/index.php?mod=11&typ=518
    A photohallban ugyanennyiért van, 6 cellás akksival és 1 év garanciával, viszont személyesen veszem át... :) Még nem tudom melyik lesz, majd elválik... :)

  • laybates

    csendes tag

    válasz laybates #72 üzenetére

    Megrendeltem... :D Csütörtökre itt lesz, azt mondták... :D Remélem, nem lesz vele gond... Amint szerzek vele tapasztalatot, megírom... :)

  • laybates

    csendes tag

    Nos, megvan... :DD Annyira tetszett az a feketefehér design! :) Erre küldtek feketét... :W Nah, mostmár mindegy, nem vagyok az a reklamálós tipus. Eddig még mindenhol csak a fehér betétes volt, nem gondoltam, hogy nem olyan lesz. De végülis ez sem csúnya, csak jellegtelenebb... :F A fedlap lakkfekete (újjlenyomat gyűjtésre tökéletes), belül meg sötét grafitszürke. Minőségérzete nagyon jó! :C MSI GX-700-am van (azon dolgozom), ahhoz képest, hogy az jóval magasabb kategória, ez legalább annyira minőséginek tűnik kívülről... :C A telepítés úgy ahogy simán ment. Ha valaki innen: [link] szedi le a drivereket XP-hez, a chipset drivert ne tegye fel, mert bekavar, és utánna csak csökkentett módban hajlandó az XP újraindulni. :F Viszont az eszközkezelőben van egy olyan "valami", hogy: "Egyéb eszközök" - "SM buszvezérlő" Ez sárga kérdőjellel van jelölve, csak nem tudom hogy mi ez és mit kell még telepíteni... :F
    Működés: A procidriver és a ventigomb nagyon tuti dolog, bár kis terhelésen még enélkül is gyakran teljes csendben van. :) A kijelzője... :F Nem rossz, de azért nem igazán reklámoznám annyira, hogy "brillantview"... Elég szűk szögekből látni jól és a szinei sem felsőkategóriásak... Bár lehet, hogy önkéntelenül is a GX-700 17" wsxga paneléhez hasonlítom, ami nagyon jó, csakhát nagyon nem ugyanaz a kategória, főleg árban... :) Úgyhogy ezért a pénzért ez nagyon tuti! :C
    A wifi elméletileg föltelepedett, de nem tudom elérni, hogy lássák egymást az MSI-vel, de ez lehet hogy az én bénaságom, vagy esetleg az MSI is lehet rosszul telepítve... :)
    Teljesítmény: Megintcsak a GX-hez tudom hasonlítani, mert azzal már van tapasztalatom... Annak a belseje naggyából: Core2Duo 2000 Mhz, 2 Gb ddr2 ram, NV 8600 GT videókártya 512 dedikált memóriával. A FuSi teljesen az alap, még nem bővítettem benne memóriát...
    ArchiCAD 12 alatt, Lightworks motorral renderelve egy 2000x1204 felbontású képet, a GX-700 4:31 alatt csinálta meg, a PA meg 6:33 alatt... :C Szerintem ez nagyon jó eredmény, ha azt nézzük, hogy ez elméletileg egy nagyon alap notebook... :C :DD

  • laybates

    csendes tag

    válasz sorbit_4 #103 üzenetére

    Helló mindenkinek!

    Nem tudom Sorbit_4, mert a sárga cucc ottvan, de a kártyaolvasó meg jól működik... Úgyhogy nem is foglalkozom vele... :) Amúgy olyat néztem, mikor fullra töltött akkuval 4:57-et írt ki üzemidőnek... :Y Jó, ez persze lement 3,5 órára vincseszterről való filmnézéssel, de még az is nagyon jó szerintem... :C
    Egy dolgot viszont nem értek... :F Amikor ugye az akksi alacsony töltöttsége miatt leteszi magát alfába, és utánna mikor visszahozom a bekapcsológombbal, akkor nem kapcsolódik be a kijelző háttérvilágítása és ott kell vakoskodni, hogy kikapcsoljam, mert a képernyőn gyakorlatilag semmit sem látni... :S Másnak is csinálja ezt? Egy dolgot még majd kipróbálok, hogy rádugom töltőre és csak úgy élesztem újra, akkor hátha nem csinálja... :S

Új hozzászólás Aktív témák