Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz tomab04a #46 üzenetére

    Nem vagyok (már) kereskedő. A sajat telomnal is zavar hidd el hogy amikor el akarom adni, a dontes megszuletett... Az utod kinezve. A kulonbozet kiszamolva felreteve. Es akkor leviszik 100£-al az arat. :( ha csak 4nappal kesobb adom el akkor tobb mint 30.000 ft-tal ert volna kevesebbet... Szoval sztem ez bosszanto. Az hogy kijon egy ujabb modell vagy csak egy rancfelvarrott telo az ennyivel nem fogja csokkenteni az arat. Azert mert van snapi800-zal is s4 a 600-ast meg nem kell temetni. Ha megjelenes utan a nexus5 nem jon be nekem akkor esetleg elgondolkodom egy 800-as modell beszerzesen de csak es kizarolag akkor ha a majdani s5-re valtaskor ez osszesegeben elonyt jelent majd. Ezt meg elore kiszamolni, hogy a piac hogy reagal az uj s4-re, sajna nem lehet. Nekeunk legalabbis... Samu tuti vegzett vmi tervezest/szervezest/piackutatast hogy kell-e az uj s4. Szoval en nem aggodom. Mert ha viszi is le az regebbi modell arat, nem egyik naprol a masikra. Tehat ha zavar az ertekcsokkenes van idod reagalni.

    Ezdredes: nem arrol van szo hogy nem eleg, csak konnyebb a csere ha az epp aktualis csucsmodelre az elodrol valtasz nem 2-3 generacio kesessel. Marmint anyagilag ertem...

    Szaki: en is filoztam g2-on. Nezegettem is. De nem adnam erte az s4-em. Pedig a hasznalt s4 megy most itt annyiert mint amennyiert egy vadiuj g2got tudnek venni. Az lg ez meg megiscsak samsung. Kivancsi leszek mennyi lesz a regi s4 ara jovo marciusban es mennyi lesz a g2-e. ;)

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák