Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Tomaaasz #35 üzenetére

    Ez minden terméknél így van. A kérdés csak az, hogy az az X idő mennyi.
    És az Apple ebben kivételesen nem olyan rossz. Legutóbbi ios pl kijött még a 3GS-re is, ami pedig már ősréginek számít. Nyilván minden már nem fut el a régi vason, mert régi. Így a legújabb fícsöröket amik hardverigényesek nem tudják integrálni a régi cuccokba, de ez egyértelmű.

    Ellenben mondjuk egy androidos telefon támogatottsága jóval rövidebb ideig tart, kivéve ugye a nexusok.
    Szal az iPhone 3GS óta meg már eltelt jópár év és kijött 3 új típus. Aki nagyon tartani akarja a lépést annak ez pont jó lehetőség a váltásra. Akit meg nem érdekel annak meg mindegy.

  • blackmajesty

    aktív tag

    válasz Tomaaasz #35 üzenetére

    Nem érted, mit mondok. Persze, nem ad ki frissítést akármeddig, de az alma pont az, aki a 3-4 éveset is támogatja még. Szóval itt ez nem akkora kényszerítés. Ha az 5s-ben nem lesz vmi hatalmas újítás akkor az 5-öt nem érdemes lecserélni rá, ahogy a 4s és még a 4 is használható marad.
    És ha már nem nagyon tudnak hardveresen fejlődni, akkor pont a szoftveres támogatottság lesz a kulcs, aki sokáig támogatja a régit is, az lesz a nyerő. Ezek mellett pedig lehet kiadni szépen az újakat, mert akinek már nem megfelelő a telefonja, az kapjon választékot.
    Mellesleg aki azonnal cseréli, amint kijön egy újabb, az tegye, de erre nem vagy rákényszerítve. Mellesleg pedig aki ennyire odavan a mindig legújabb szoft legyen a telefonján, az vegyen olyat, amiről tudni lehet, hogy sokáig támogatott marad. Ne a legolcsóbbat, mert az nem kap frissítést. Persze, előfordulnak kivételek, mint mindig mindenben, de ettől még szerintem megállja a helyét amit írtam.

    Egyébként pedig csak azért írtam amit írtam, mert többen jöttek azzal, hogy ez aztán innováció. Mert ezek szerint ha nem tud valaki felmutatni valami újat, az inkább ne is adjon ki új készüléket. Az én véleményem pedig a fent olvasható.

Új hozzászólás Aktív témák