Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz Kasya #38 üzenetére

    Eddig megint csak a kotelezot hozza, ami amugy is elvarhato lenne.

    Hát, szerintem meg pont, hogy nem az elvárhatót hozza, hanem a fölösleges számháborút mindössze. Megnöveltek mindent, csak azért, hogy nagyobb számok látszódjanak, de nincs mögötte érthető ok, ami miatt tényleg értelme lenne a növelésnek.
    QHD felbontás? Minek, szerintem ekkora méretre bőven elég a fHD (talán még sok is) ráadásul ahogy korábban leírták, az S800-as nem is tudja meghajtani rendesen. (Persze, lehet, hogy később, a 16. rókabőr változata a készüléknek már megkapja az újabb procit, és akkor majd meg tudja hajtani, de akkor meg miért nem pár hónapot, hogy tényleg be tudják dobni a készüléket az újabb procival?)
    20MP-es fényképezőgép? Ekkora érzékelő méretben minek? Lenne inkább "csak" 8-10MP-s, de jó optikával...

    "Forradalmit" várni mostanság szerintem senkinél nem nagyon lehet a piacon, de ha a meglévő készüléket fejlesztenék (üzemidő, optimalizálás) akkor többet nyerhetnének. Az látszik, hogy ezt a készüléket marketingesek tervezték... És legjobban csalódottak maguk a rajongók lesznek, ha csak egy számháborús, felfújt újdonságot kapnak...

Új hozzászólás Aktív témák