Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Konflikt #47 üzenetére

    szerintem azért érthető, de ha nem, kiegészítem:

    akinek nem elég, és nem az a típus, hogy: gazdag és megveheti mert miért ne, az valóban nem 100as.

    a tn panel nem a színek miatt gáz. betekintési szögek, bevilágítás. már 20"-nál is ha pont szemben ülsz vele, akkor is full fehér alapon látszik, hogy már a 2 oldal sem teljesen ugyanaz. 24"-nál még nagyobb a difi, Arról nem is beszélve, hogy nem mindig pont egyenesen a monitorral szemben ülve nézek filmet. a bevilágítás is zavaró, még a legjobb TN panelnél is. Na ezért tartom flancolásnak, mert akit ez nem zavar, azt az sem zavarhatja elvileg, hogy nem FullHD-s a film. szóval ahhoz, hogy valóban élvezd a HD-t nem 24" és nem tn panel kell, és így már rögtön csak az veheti meg aki vagy gazdag, vagy amit írtam, hogy másról lemond, hogy ez meglegyen neki.na ez meg a nem 100as kategória nálam.

    na de mindegy, a lényeg az, hogy még ha azt mondanám. a HD jó dolog, és kell, akkor is van 2 bökkenő: Netbookon ilyet úgyse néz az ember, de ha már igen, (vagy más gépen, mindegy) akkor sem felesleges az odd hiszen ott a BR. szóval akkor is hülyeség, hogy nem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák