Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddaydome

    senior tag

    Tudjátok a 2000-s évek közepe-vége fele volt a nagy összevissza-csatlakozós telefonok nagy kora. Itt volt jó SonyEricsson borzalmas csatlakozóval, de jó fülessel. Voltak egészen érdekes töltőfejek és egészen praktikusak is.
    A jelenkorban, amikor már minden drága, és hatalmas, felesleges ez a játék a jackkel. Mindig jön valami felesleges hóbort, amit erőltetni kell........

    - Jack csatlakozó :
    Kb. filléres tétel lehet, mivel a kukában is találsz legalább 2 db-ot, de mindenkinek van otthon kb. 1 vezetékes fülese vagy fejese, amivel használhatja. Engem inkább zavar, ha nincsen a telefonban.
    - FM rádió nem léte a csúcs telefonoknál:
    Gyerekek komolyan, ez mire jó egy 300-400e-s készüléknél, hogy nincsen? Kinek fáj? Mennyivel lenne több?
    - Óriási, tepsi kijelző, bevágással:
    Ezzel szerintem mindenki küzd a maga módján.... Nincsen akkora kezem, nincsen akkora zsebem, nincsen 7"-os telefonra igényem, kisebb kellene, tényleg..... A kameralyukat nem tudom megszokni az A71-en sem, idegesítő.
    - A minden töltés gondja.....:
    Lassan külön elosztó kell az összes hordozható kütyüre, ami már zavaró lehet: okostelefon,okosóra, vezeték nélküli füles stb..... Nekem csak telefon van és az is elég :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Új hozzászólás Aktív témák