Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyote2000

    őstag

    válasz <NewL> #15 üzenetére

    Fogtam+lattam, de nem szereltem, en a beszerzesen dolgozom - tehat az alaplapok beszerzeserol tudnek meselni, az alapjan minimalis a hibaszazalek (ertsd: normal kereteken belul van) viszont tolunk hibas keszulek nem kerulhet ki, igy az alaplapi hibakrol sem tudom hogy honnan van az infod, de tevesnek tunik. Aztan lehet, hogy en sem tudok mindenrol, mindenesetre negativ vevoi visszajelzesekrol nem tudok - kiveve azokat a hibakat amit eleve rosszul terveztek, de termeszetesen javitottak.

    Szemelyes tapasztalat alapjan a 3.2mpixeles AF kameraja veri az E71-em kamerajat (ami ugyancsak 3.2MP+AF). Na nem ugy, mintha ez olyan fontos dolog lenne :)

    Azt ugyan nem neztem hogy a hatlapra hogyan fekszik fel, de majd megnezem. Emlekeim szerint kicsit magasabb a bor resz, igy azon fekszik a telcsi, a tobbi resz nem serulhet.

    Ami picit fura, az a trackpad, szerintem a trackball jobb megoldas volt, legalabbis elegans es kifinomult volt a mukodese, olyan kellemes huzasa volt ha lenduletbe jott. A trackpad a tapitelokhoz hasonloan passziv, nekem ez picit fura, de megszokhato, talan hosszu tavon jobb is, mint a trackball.

    Ha van kerdesetek tegyetek fel, aztan elkunyizok egyet a mernokoktol hogy bevizsgaljam reszletesebben :))

  • rhonin

    senior tag

    válasz <NewL> #15 üzenetére

    Hát igazából nem tudom, de a trackball ettől sokkal jobb. Ugyanúgy vagy még jobban tudtam vele szánkázni a menüpontok között mint a videóban lévő onyxal. Meg is lepett egy kicsit, hogy ilyen lassan reagált a trackball.

    V B A: miért mi problémád akadt a trackball-al? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák