Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Annyira szubjektív dolog ez az IphoneOS, Android, Symbian téma, mégis minden telefon topikjában, amelyiknek valamelyikhez köze van, erről megy a vita..
    Én nemrég vettem meg az egyik műanyagcső klónt(5530) és teljesen elégedett vagyok vele, tudtam, hogy mit veszek, és tudtam mire kell nekem.

    Persze aláírom, hogy a mai trendtől el van maradva a nokia, de akkor sem látom értelmét annak, hogy folyton a többihez akarjuk hasonlítgatni. Akkor már vonjuk össze a gyártókat, legyen egy mobilmárka, gyártsanak ugyanolyan telefonokat, ugyanolyan rendszerrel, és akkor nem lesz probléma..

    Az android vagy az iphone csilli-villi meg minden, de nekem meg pl pont az kell, hogy úgy alakítsam a dolgokat, ahogy nekem tetszik. Van 12 ikonom a főmenübe, minden szépen csoportokba szedve, de a legtöbb dolgot 2 kattintással elérem. Ha akarom olyan főképernyőt csinálok magamnak, amilyen jólesik, vagy azt rakok ki rá, ami jólesik. Ami nem kell, eldugom, ami kell előrehozom. Igen babrálni kell vele, de én pont ezt szeretem. Ugyanakkor ha nincs kedvem, vagy nincs időm rá, akkor ugyan úgy ott van előttem a telefon, ugyan úgy tudok rajta wifin netezni, tudok rajta mailt küldeni, tudok videót nézni, vagy épp zenét hallgatni, úgy, ahogy én szeretem. Én ezért adok ki tízezreket, hogy tudja azt, amire szükségem van, és ezt tudja "élmény" nélkül is, az csak mellékes.

    Persze ott a másik variáció, valakinek az kell, hogy mindent egyben megkapjon és használja. Valakinek az kell, hogy űber effektekkel legyen telerakva, amire én azt mondom, hogy elsőre jó, aztán szépen egyszer csak már hidegen hagyja az embert, később meg esetleg idegesíti is.

    Mindenkinek más az ízlése, mások az igényei, és más rendszert választ. Én nem használtam hosszabb ideig sem iphone-t, sem androidos telefont, de amit láttam, az alapján az android "minden ott van ahova a gyárba teszik" filozófiája nem jön be(detto iphone), ezért van symbianom. De nem is megyek minden topicba fikázni a másik rendszert. Persze ha úgy adódik, elmondom a véleményem, de én meg is tudom indokolni azt.
    Akkor viszont én is fel tudom húzni magam, mikor valaki agyon vissza fikázza valamelyik rendszert, mert az milyen szar.. neki lehet. Van megoldás: vegyen mást, van választék. Viszont lehet azt csendben is, fikázás nélkül.

    Hiába, nincs két egyforma ember, és ezen kár vitatkozni szvsz :)

    na OFF-end :))

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák