Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plejik

    addikt

    válasz XuChi #1 üzenetére

    Valahol jogos, pofátlanul lehúznak a játékkal és még a játékon belül is lehúznak ha többet akarsz, persze ez vonatkozik a car passra és társaira is..vip stb.. Horizon 3 hoz szinte minden megvan, de még így sem kapom meg az össze DLC vagy mi a manó kocsi pakkokat.. ez az igazán gusztustalan. ÉS már ezekkel vagy 40 rongyot elvertem a játékra..

    [Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz XuChi #1 üzenetére

    ? Most is benne van a játékban és creditbe kerül. Én speciel vettem már nem is egyet, de természetesen valódi pénzért nem fogok. Minek is tenném? Össze lehet gyűjteni a lóvét valami spéci autóra máshogy is, ráadásul a 300 000 credites ládában volt már 50 ezret érő verda is. Egyáltalán nem elengedhetetlen semmihez sem, hogy drága ládákat vegyél, egyedül a modokat lehet csak innen szerezni, de azok a ládák olcsók creditben is.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz XuChi #4 üzenetére

    Látod fogalmad sincs az egészről, úgy fikázod. A modok afféle kártyák, amivel a verseny alap díjazásához képest több lóvét és/vagy xp-t kaphatsz (ebből max 3 lehet bent egy versenyre). Ehhez viszont valamit teljesíteni kell, pl kikapcsolni az ABS-t, hátrébbról indulni, végig a pályán maradni stb. Tehát plusz kihívás plusz jutalomért. Ezek nélkül is végigvihető a karrier amúgy. Ezek a modok 20 ezer, illetve 50 ezer credites ládában vannak. Hogy kontextusba helyezzük, ez kb 1, illetve 2 db pár körös verseny díjazása, tehát szó nincs grindelésről. Aztán mivel a modokkal több pénzt kapsz, még több és jobb modot tudsz venni stb.
    Amire te gondolsz, az a car upgrade, annak nincs köze a ládákhoz.

    Az egészhez meg vegyük hozzá, hogy ha regisztrálsz a Forza Hubra, akkor alapból kapsz havi 2-3-szor 1-2-300 ezer creditet a játékban. Minél többet játszol, többet érsz el a játékokban, annál több az alkalmankénti plusz credit. Egyes multi eventekért is jár credit, sőt olykor ingyen autó is.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz XuChi #77 üzenetére

    Alapvetoen jo jatek lenne. De a multiban gyakorlatilag nem buntet semmiert a program. Ha valaki szandekosan belem jon nagy sebesseggel azt normalisabb programban black flag-el jutalmazza a jatek. A kissebb koccanasokert is lassit a kocsin par jatek. Meg ido buntetest ad stb. Ez mi? Flat out forza. Sok agyatlan kocsog tahoval aki kilok kiforgat a palyarol. Lekorozok valakit es belemjon oldalt mert nem tetszik neki hogy elso vagyok stb, tudnam sorolni napestig. Nem er penzt ez a bughalom, legutobbi patchel meg szemetel is a grafika ossze vissza lobbyban verseny utan.

Új hozzászólás Aktív témák