Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #32 üzenetére

    2005(?)-ös szigeten? :) azon én is ott voltam: tcs volt az előzenekar... bennük kellemeset csalódtam, mert több helyről is nyomták ismerősök, hogy milyen pénzéhesek lettek: leadják a kötelezőt és már el is tűnnek, viszont oltári hangulatot csináltak és ez egyáltalán nem tűnt fel, mert rá is dobtak a végére még pár nótát... jól megcsinálták a hangulatot a korn-ra, közben lement a nap, vártam az est fénypontját... jött a korn jókora késéssel, belehúztak és annyira sz@r volt a hangosítás, hogy közismert számaikat is alig ismertem fel :U pedig rengeteget hallgattuk őket abban az időben

    amiben viszont soha nem csalódtunk sehol: macskanadrág, fürgerókalábak, blues company, junkies :) 15éve kecskeméten voltak még jó koncertek...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dilikutya

    félisten

    válasz proci985 #32 üzenetére

    Azt is vedd figyelembe, hogy a Tool 10 évvel ezelőtt lépett fel, a nézőszám se volt akkora. Másrészt a Tool azért nem egy kommersz dolog, akárhogy is nézzük. Ezzel szemben a 2003-as Slayer hosszú évekig megdönthetetlen nézőcsúcs volt, valószínűleg nagyon ma se tudják azt túllépni a nagyszínpad előtti tér végessége miatt. És nem utolsó sorban a Sziget egy mocsok drága multikulti fesztivál, egy rockernek mára baromi rossz ár/értékaránnyal. Én nem is mentem el a Tool-ra, nem voltam a Carcass-on, se Motörhead-en, se Iron Maiden-en. Mert baromi drága. De anno a nyitónapi Iron Maiden elég szép nézettséget produkált annak ellenére, hogy drágább volt egy sportarénás koncertnél.
    Viszont ezek a produkciók, mint Sia, Rihanna ritkán jönnek más rendezvényre. Na nem mintha tudnám, mi az a Sia, még csak a nevét se hallottam soha. :)
    Skinny Puppy megint csak nem egy tízezreket csalogató dolog.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #39 üzenetére

    2004-ben 4000, 2005-ben 5000 volt szigetre a napijegy... akkor viccelődtem vele, hogy minden évben rádobnak egy ezrest, de gyorsítottak, mert mintha idén valami 25 fölött lett volna a napi... :DDD az azért kemény, mert akkor még a hülye divatpunkok is nagy nehezen össze tudtak tarhálni egy dapijegyrevalót, bent meg sört+cigit, de most megnézném, ki az aki 25ezret összeszed így...

    1 és 2 napra mentünk, sátorral... mindkétszer egzotikus helyen tudtunk lesátorozni, toitoi wc-k háta mögött néhány méterrel :D ...1-1 élménynek jó volt a sziget, de öreg vagyok én már az ilyen nomád életformához... magyarok közül firkin-t néznék meg szívesen élőben :)

    ui: pár évvel idősebb lenne a srác, szerintem megoldanánk jövőre a soad és a ffdp koncertet pesten :B kicsivel több lesz akkor 3-nál, de ezek még szerintem súlyosak lennének neki... a firkin viszont már most is tetszett neki, amikor hallotta :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz proci985 #39 üzenetére

    Kicsit kötözködnöm kell.
    A Tool-ra azt mondani, hogy kommersz, eléggé erős.
    Az egyik legösszetettebb zene, amit valaha csináltak metálban. Elképesztően sok rétegű és nagyon részletgazdag az Aenima album (1996) óta és teljesen egyedi hangzás, ritmus és dallamvilága van.

    (#48) cskamacska: Amiket linkeltél, azoknak nagyjából semmi köze a rock/metal műfajhoz, ugye tudod?

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz proci985 #55 üzenetére

    Egyébként az US Billboard-ot is vezette az új lemez, az előzőből meg fél millió ment el az első héten, meg 2007 végéig világszerte 2,5 millió. A Lateralus is így kezdett, 2010-ig 2,6 millió ment el belőle csak az USA-ban.
    Sőt, most hogy a teljes katalógus megjelent digitálisan, azokból is mászott vissza a listákra néhány. Igazából nem is csak szubkulturálisan kommersz.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák