Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reynaldo

    kezdő

    válasz |AP| #442 üzenetére

    A legtöbb vélemény szerint egy jó sonic fogkefével tisztább érzés lesz a forgófejek után sokáig. Fontos, hogy minimum ajánlott rezgésszám meglegyen, így a 36ezer is már megfelelő, de legyen inkább 40 ezres vagy felette. Ahol percenkénti mozgásszámot írnak, azt /2-vel kell osztani. Ha van pénz lóvéra, akkor komoly Oralb-vel is kezdhetsz, amúgy Oclean bőven jó minőségű. Ha Philips Sonicare, úgy ne a belépő olcsó kategóriás legyen lehetőleg, a 9-es széria meg túlárazott, (és túl drágák a pótfejek is) és szerintem felesleges pénzkidobás az is egy Oclean-hez képest. 3 év garancia se túl vonzó, ha annyiból évente másik márkát vehetek, bár azok se csak 1 évet bírnak. Oclean is van indukciós töltéssel, kezdő szónikusnak például F1[link], bár nem csak kezdőknek. Kintről meg ez a Xiaomi Youpin szintén indukciós, és megfizethető[link]. Pótfejek is vannak hozzájuk bőven. Ez meg hasonló, de usb-s. új Oclean típus 3 fejjel
    Sőt én azt látom itt, hogy a megfelelő tudású és szintű többi kínai szonikust is szeretik, csak lehessen kapni pótfejeket hozzá. Amit sokan vesznek Aliexpresszen, és jó az értékelése, abban megbíznék én is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák