Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RawrrSoul

    csendes tag

    Ja, természetes reakció, ezt nem kell szerintem se csúnyítani vagy szépíteni. Bár nem értem, ha a gazda tudja, hogy a kutyája agresszívan reagálhat idegenekkel, akkor minek engedi egyáltalán az ajtó közelébe? :) Nekem 2 kegyetlen hamis kutyám van, szintén kis-közepes termetűek, ha idegen jön akár csak az utcába is majd szét tépik a kerítést.. Ha a házba jönne be olyan aki még nem volt itt, az a legutolsó, hogy szabadon hagyom őket. :)

    Voltam postás, volt ház ahova ez miatt nem mentem be, mert "buksika nem harap, csak ugat" közbe meg majd szét tépte az is a kerítést mikor nyomtam a kapucsengőt... Zárd el, fogd le, csinálj amit akarsz de így oda én be, nem... :)

    [ Szerkesztve ]

    n o p e !

  • RawrrSoul

    csendes tag

    válasz Egon #84 üzenetére

    "De legalább éjszakára bezárja őket, így éjjel nincs ugatás - nem úgy mint az utcában a többi tulaj, akik lesz*rják, hogy éjszaka képes folyamatosan órákig ugatni a kutyájuk."

    Nem értem azok, hogy alszanak a kutyáiktól, szerencsére kieső utcarészen lakunk. Szomszédnak van két kutyája, egy nagy, egy kicsi. Nekünk is kettő. Nyugisabbak, kivéve a szomszédnak a Lulu kutyája aki egy ilyen... Hát valami. Az nem ugat, az visít, külön kedvencem, mikor viszik sétálni, szaladnak vele lefele az utcából, én két kutyám meg megőrül tőle, mert szószerint sikítozik a kutya, vagy én nem tudom. Viszon éjszaka alapvetően csendben vannak, kivéve, hogy erdő szélén lakunk, aztán, ha a vadak járkálnak, a kutya idebent elkezd morogni meg ugatni, bár elég a szemöldököm felemelni, hogy tudja, hogy csitu van. :) Dolgát végezni is úgy engedem ki, hogy "5 perced van, néma csendben!", megérti. Mind nevelés kérdése.

    Napközben azért hagyom ugatni őket, bár ízléses keretek közt. Ha idegen járkál az utcába és megugatja, azé' még nem szóltam soha, kivéve mikor már 5 perce a környéken sincs, de a kutya még mindig kivan az idegből, hogy "jajj ez ide befog jönni vau vau". :DD

    [ Szerkesztve ]

    n o p e !

Új hozzászólás Aktív témák