Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz greenlizard #8 üzenetére

    Semmi gond nincs a böngészéssel rajta, flash is megy. Alig akad be pillanatokra...
    Mondjuk a tab inkább a 20k-s árkategória, de én még 800x480-on és 384mega RAMmal csodáltam az Allwinner A10 képességeit. De legalább viszi az 1080p-t...
    A Mali-400-ban meg 1 fragment processor van, a leggyengébb kiadás. Igazából elég gyenge akármire, raging thunder 2 már akadt. Cogs, EDGE, world of goo, ilyenekkel lehett vele játszani.
    Amit még rettenetesen el szoktak b@szni az a giroszenzor. Lassan érzékel, ezért rángatod, de az eredmény használhatatlan.
    Úgyhogy nem túl értékes a cucc, habár az adatkommunikációs arzenál az oldalán, az megfogott. Fizikai gombnak meg nem a visszát, hanem az opciókat szokás beállítani. FAIL! (vannak appok ahol eltűnik a virtuális felület és nagyon jó ha van ilyen, az enyémen is volt)
    Viszont legalább a kezelőfelületet békén hagyták. A mai porté módos 10 colos táblákat nem tudom felfogni. Használhatatlan szarok. (nexus 10, nexus 7, galaxy tab3 széria)

    A tabról annyit hogy kb 20k lenne a reális kereskedelmi ár érte, 35-ért már egy évvel ezelőtt vettem volna 1024x768-as IPS paneles 1magos Texas instruments cuccot a smartQ-tól, jellybeannel meg fém hátlappal...

Új hozzászólás Aktív témák