Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    válasz orbano #22 üzenetére

    Egy rövid ideig gondolkodtam rajta, hogy rajzolok egyet, de aztán rájöttem, hogy - politikailag semlegesen szóljak - nem éri meg.

    Csak beidézem a képet, hogy jobban látható legyen amit mondok:

    A jobb alsó képen látszik (ha látszik), hogy hogy mozog a kijelzős rész. Innen egyértelmű, hogy ha a két végpontban (a "sidekick" verzióban és a táblafon-szerűben) van a kijelző, akkor a kisebbik részt csak a panel legszélén tartja valami. A képen látható módon a mindig takart rész (a billentyűk mellett) jócskán keskenyebb, mint egy átlagos fel-le csúszkás telón, ahol így normális "sinek" alakíthatók ki. Ezért egyértelmű, hogy (ahogy nike_ is írta), vagy szorulni fog, vagy lötyögni fog, (vagy először az előbbi aztán pár hónap után az utóbbi.. mint ahogy a legjobb Samsung csúszkáknál is előfordul) de "atomstabil" nem lesz, az tuti. Ugyanolyan őrültség ez, mint az N93 - az is bukott, ha nem hiszitek, nézzétek meg, hogy hány utódja lett (az i nem utód, csak szépészeti műtét volt).

    ^^ ez Integra úrnak is szól.

    És nem, erdoke, ennek nincs köze a Nokiasághoz. Csak józanész kérdése az egész. Nekem pl. a Touch Cruise teljesen tetszik... de a sima Touch is tetszett a maga idejében.

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák