Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Lehetne kicsit jobban korbe jarni az ilyen tesztelos keresos dolgot?
    Ez egy burkolt ingyen munka, ha nem kapnak semilyen ellenszolgaltatast.
    Csak Nemetorszag csak adott keszulek tipus,. Ez brutalisan celiranyos.
    Ne ezen sporoljon mar a ceg ugyan. Foleg a felso kategorias keszulekek eseten, akar a samsung is felhoszhato. Nugat teszteles, jelentkezel es majd eldontik ki lehet teszter, es negyed millas keszulek eseten.
    Persze mukodik mert az emberek nem eleg tudatosak, es kihasznaljak a joindulatukat.

  • csongi

    veterán

    Mai nap is fejlesztői verziót használok.
    A saját döntésem alapján, és nem azért mert kiválasztottak.
    Szerintem az a baj, ha nem érhető a különbség.
    Igen közösségért teszi meg az ember.
    A mobilarénára magad regelsz be és senki nem fogja szelektálni, hogy méltó vagy e ahhoz, hogy itt legyél.
    Mindezt ingyen és bérmentve.
    Veszel egy eszközt, kiadsz érte sok száz ezret, és ha szeretnél lehetsz tesztelő, hogy a többi márkatársnak is jó legyen. Egy dicséretes. De majd megmondják ki és honnan tesztelhet.
    De ennyi erővel, a kiválasztottak akár egy gyártósorra is jelentkezhetnének tesztelőnek, hogy a majdan munkába álló személyeknek jó legyen:)
    Semmi eltérés nincs a kettő között.
    Ez már válogatás, érted?
    Szerinted mennyibe kerülne ha hivatalos tesztelés lenne, és az elszámolásra kerülne? (Ami egyébként nem biztos, hogy papíron nem történik meg. )
    Bomba üzlet, vásárolsz, tesztelsz ingyen, kiválasztottnak érezheted magad :) Mindenki boldog!
    Máshogy kérdezem. Egy ismeretlennek menyiért tesztelnél le egy android rendszert, hogy jól működjön a készülékén?

    Ez az indoklás? Milyen jó ez a tesztelés, mert így jól működő romot kapnak a tulajok?
    Hááát én elvárom, hogy amiért fizettem, és a gyártó ígéretet tett, azt meg is tegye. A termékért fizettem és a szolgáltatásért.
    Ezek nem civil szervezetek, hanem kőkemény profit orientált Kapitalista Tech óriások!
    Ezek nem humán osztályok. Itt a melósok zöme, csak egy pénztermelő egyén. Ha termel marad, ha nem akkor mehet a sunyiba. Ennek fényében akkor mennyire is jó a nagy segítség?
    Árvízkor gátépítés, nah az ami igazából közösségi összefogás. De még ott is van némi ellenszolgáltatás.
    Meleg étel és szállás.
    Pont úgy, ahogy tőlem elvárják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák