Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Mai nap is fejlesztői verziót használok.
    A saját döntésem alapján, és nem azért mert kiválasztottak.
    Szerintem az a baj, ha nem érhető a különbség.
    Igen közösségért teszi meg az ember.
    A mobilarénára magad regelsz be és senki nem fogja szelektálni, hogy méltó vagy e ahhoz, hogy itt legyél.
    Mindezt ingyen és bérmentve.
    Veszel egy eszközt, kiadsz érte sok száz ezret, és ha szeretnél lehetsz tesztelő, hogy a többi márkatársnak is jó legyen. Egy dicséretes. De majd megmondják ki és honnan tesztelhet.
    De ennyi erővel, a kiválasztottak akár egy gyártósorra is jelentkezhetnének tesztelőnek, hogy a majdan munkába álló személyeknek jó legyen:)
    Semmi eltérés nincs a kettő között.
    Ez már válogatás, érted?
    Szerinted mennyibe kerülne ha hivatalos tesztelés lenne, és az elszámolásra kerülne? (Ami egyébként nem biztos, hogy papíron nem történik meg. )
    Bomba üzlet, vásárolsz, tesztelsz ingyen, kiválasztottnak érezheted magad :) Mindenki boldog!
    Máshogy kérdezem. Egy ismeretlennek menyiért tesztelnél le egy android rendszert, hogy jól működjön a készülékén?

    Ez az indoklás? Milyen jó ez a tesztelés, mert így jól működő romot kapnak a tulajok?
    Hááát én elvárom, hogy amiért fizettem, és a gyártó ígéretet tett, azt meg is tegye. A termékért fizettem és a szolgáltatásért.
    Ezek nem civil szervezetek, hanem kőkemény profit orientált Kapitalista Tech óriások!
    Ezek nem humán osztályok. Itt a melósok zöme, csak egy pénztermelő egyén. Ha termel marad, ha nem akkor mehet a sunyiba. Ennek fényében akkor mennyire is jó a nagy segítség?
    Árvízkor gátépítés, nah az ami igazából közösségi összefogás. De még ott is van némi ellenszolgáltatás.
    Meleg étel és szállás.
    Pont úgy, ahogy tőlem elvárják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák