Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Cs1csó #180 üzenetére

    marad a turizmus, ahogy minden :) nem a turizmussal van baj, hanem a 7mrd emberkével, amiből 2-3mrd valós fogyasztó és mindent IS akarna, ha max 0,5-1mrd emberke lenne akkor turizmussal sem lenne semmi gond

    vaakuum
    felpörög, mert felcsűri a vram órajelet, ehhez konnektoros mérő sem kell, csak nézd meg a gpuz-n pl
    én mérővel nézek minden gépet, beb@szna - már bocsánat - ha egy gép több száz w-ot enne net alatt, játék alatt akkor 2-3kw? ( :
    annyira amd fan vagyok, hogy évek óta köpködöm őket, mert 10 éve is ha több monitor volt a gépen akkor azért is felcsűrte a vram órajelét a kártya és ez ha jól rémlik ma sem változott
    és a polarisokat sem dicsértem soha a fogyasztásuk miatt ( : volt tavaly 570-em, 590-em, maga a teljesítmény adott áron oké, de az ahhoz társított fogyasztás már nagyon nem, némi uv-val az 570 azért egész élhető volt, de azt se vette be a gyomrom

    NightGT
    hőmérséklet adott hűtés függvénye, 200w-os kártya is tekerhet max 60 fokon, 30w-os kártya is lehet 80-90 fokos
    meg lehet nézni ma mik vannak az 5700xt értelmesebbeken, az 590 is annyit eszik, azokon közelében nem volt olyan combos hűtő a legtöbbön
    talán az msi az egyetlen gyártó aki korrekten közli a kártya netto tömegét, érdekes összevetni a ventus-armor-gaming x vonalat
    580 meg többet eszik mint egy 5600xt/5700, na azokat a hűtéseket is érdemes összevetni

    Csaber
    ezzel tisztában vagyok, de amíg ilyen emberek lesznek, nyilván nem akarnak télen megfagyni és tesznek ellene ahogy tudnak, amit teljesen megértek, én se szívesen fagynék meg ha nem muszáj

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák