Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Valahogy nehezemre esik elhinni, hogy ilyen gagyi alsó-középkategóriás samsung kinézete lesz az új htc csúcsmobilnak. Vagyis, nagyon remélem, hogy nem, ez valami hatalmas visszalépés lenne az m7-8-9 után.
    Igazából a htc-nek a többi telefonhoz képest az eddigi ütőkártyái szerintem a következők voltak:
    - fém készülékház, hihetetlen minőségben megoldva
    - gyönyörű design
    - boomsound
    - sense

    Namost ez alapján a fotó alapján ebből marad a... sense? Ha ez igaz, komolyan elképzelni se tudom, hogy mennyire töketlen fogalmatlan barmok htc vezetői. Na mindegy, majd meglátjuk, amikor hivatalos lesz, addig lehet reménykedni benne, hogy hoax az egész. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz A 2. Vesztes #28 üzenetére

    Meglepődnék rajta, mert (nem csak a MA!-n, hanem nemzetközi szinten is) a tesztek általában így néztek ki htc csúcsmodellnél:
    + nagyon szép
    + nagyon minőségi
    + nagyon szépen szól a boomsound
    + nagyon jó a sense
    + nagyon jó a kijelző (pláne ha valaki inkább ips mint amoled párti)
    - nagyon melegszik
    - nagyon nagy
    - nagyon drága
    - nagyon fos a kamera
    - nem túl acélos akksiidő

    Komolyan, már szinte olvasni is unalmas volt, annyira egyértelmű volt az egész. :DDD

    Ha ezek után a kinézetet változtatják, meg elveszik a boomsound-ot, akkor számomra ebből az a konklúzió, hogy semmilyen szinten nem figyelik a vásárlói/tesztelői visszajelzéseket.

    Na mindegy, úgyis csak vihar a bliliben, majd kiderül, ha bemutatják és kész. :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák