Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs8r

    csendes tag

    3700 mAh.. Ehh azért ez az telep kapacitással még picit foglalkozhattak vna a tervezők. 2022 android csúcs 4000 mAh alatt.. Már az samu s7 active-omban is 4000-s volt pedig az 6 éve jött ki... Ok, egy új teló esetében biztos nem lesz gond 1 napot simán kibír átlag felhasználónál, de 1-2 év múlva már problémásabb lesz..
    Új telót tervezek, úgy voltam vele megvárom az s22-t. Hát 3700 mAh.. úgy hogy én legalább 3-4 évre akarok telót(ezért is lett volna jó egy frissen kiadott).. Következő lépcső a plus széria nagyobb akkuja, de akkor egy s21 ultra, s22 plus áron lehet jobb választás(méret nem számít)... (Samsungnál THANYOU10 kóddal 405k a 256-os) Gondolom itthon a 22 plus lesz vagy 420 k 256 Gb-al (-17k ha regisztrálok, esetleg még vmi ajándék is lesz).? Mondjuk nekem személy szerint kamera miatt kellene egy ilyen teló, egyébként átlag felhasználó vagyok (azért egy strapább tokot elbír majd bármi is lesz :)) ), (+néha egy kis game is belefér) akkor lehet jobban is járnék egy s21 ultrával, mint egy s22 plus-al? Vélemény? Esetleg alkotnak vmi nagyot kamera szoftver ügyileg (ha már paraméterekben gyengébb lesz mint a régi ultra)? Mert kamera szempontjából a 21 ultra messze jobb választásnak tűnik laikusként az eddigi paraméterek alapján.? Vicces, hogy vártam az új alap készüléket (S22), közbe még a régi butítottját is néztem (21FE) és most már a régi ultrát nézegetem... :)
    Szvl a nagy kérdés s22+ vagy s21 ultra az eddigi infók alapján? :F

Új hozzászólás Aktív témák