Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    F*ck! :W
    Ez akkor paramétereiben egy V30 klón, aminek semmi értelme... :(
    Maradjon meg a V sorozat 6 colosnak, remélem a G7 marad 5.7", maximum 5.8 ;]
    Az jó lenne, ha oled-re váltana a G sorozat is, akksiban viszont ideje lenne 4000 körülire váltani... Ahogy írta vki, a G2-ben is 3000 mAh-es akksi volt...5(!) éve...
    Titkon még azt is reméletem, h a hangerőszabályoztó gombokat visszateszik hátra, persze nyilvánvalóan ez egy hiú ábránd... :O

    @ollie (#15): hiába lettek a procik kisebb fogyasztásúak, 3000-es akksival ma már nem lehet jó üzemidőt produkálni 6 colon, QHD+ felbontással.

    [ Szerkesztve ]

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz ollie #43 üzenetére

    Ha az üzemidőt veszem alapul, akkor nem volt előrelépés, a G2-é volt a legjobb, utána szintet tartani sem tudtak (a G3 már QHD-s volt). A G3-G4 akksija 3000mAh-es volt, a moduláris G5 akksija kisebb (vmi 2 ezer valamennyi...), egyedül a G6-ban nőtt az akksi. Persze a procik egyre kevesebbet fogyasztottak, de ez nem tudta ellensúlyozni a kijelző és felbontás növekedését...
    Ha a Xiaomi és a Lenovo (P2) meg tudta oldani már évek óta hasonló méretű (~150mm hosszú) telóikban a 4000 és 5000 mAh akksikat, akkor ez a nagyobb gyártóktól is elvárható lenne... Évek óta egyre kevesebb az innováció és egyre több a parasztvakítás. Sztem direkt lassabban lépnek akksi ügyben, hogy ne lőjjék el az össze puskaport. :N
    Mindent elmond az elmúlt 5 éves "fejlődésről", hogy nekem még mindig pöpec lenne a G2, vagy ellennék egy G4-gyel is, ha 4-6GB RAM lenne benne és egy aktuális proci, aktuális Android verzióval. :DDD

    Szurkolok az LG-nek, hogy befejezzék végre a töketlenkedést! ;]

    [ Szerkesztve ]

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz <Lacy85> #69 üzenetére

    :DD

    Azért a PC-knél több paraméternek kell megfelelni.
    A mobiloknál a legszűkebb keresztmetszet a RAM. Prociból nekem simán elég lenne valamelyik a Snapi 6-os szériájából, egy 636-os, de már régebbi egy 625-ös is mindenre elég. És mivel mobilon nem játszom, nekem a GPU sem fontos.

    @ollie: odaírtam zárójelbe (P2) ;] , 5100 mAh-es akksija van, igen, a legendásan kis fogyasztású Snapdragon 625-ös procival, de nekem nem is kell több (bőven veri a G2-t, amivel már 4 éve elvagyok, de most már megérett a cserére).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák