Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adultnapper

    csendes tag

    válasz sz.balazs.95 #9 üzenetére

    nem külön csak a nintendo-ra értem összességében ha megnézed minden cég folyamatosan újít és újjít.
    pl vegyünk egy 775 alaplapot:megfelelő hardverekkel a mai napig meg állja a helyét bármivel szemben.
    és most már ott tartunk hogy ddr4.12gb videómemória, stb stb..amit most mondjuk ki ,aki csak játékra használja a a gépet szerintem (én véleményem) ennyit nem lehet kihasználni,és ezek ha csak othoni játszásra kellene-fölösleges pénz kidobás.Aztán rá jön az ember hogy semmi értelme nem volt ennyit rá költeni mert egyrészt nincs kihasználva-másrészt egy 775 vagy-egy fm2 sorolhatnám fele árból ugyan azt a teljesítményt eléri/megcsinálja...(játék terén)

    jójó az is igaz ha valaki megteheti akkor miért ne ? meg mindenkinek a legjobb kell stb..
    de én véleményem az hogy pl magyarországi viszonylatban nem sok mindenki teheti meg ezeket a luxusokat-
    és ez érvényes a nintendóra vagy akármire amit mostanság fejlesztenek és fejlesztenek.tehát ezeket nem nekünk találták ki (persze van kivétel)

    és ha fejlesztésről beszélünk :az pénzt jelent nem is keveset !! :) :U

    [ Szerkesztve ]

    Bye Bye Boom Biddy (Cypress Hill)

Új hozzászólás Aktív témák