Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz -Skylake- #39 üzenetére

    Nem, az a gond, hogy az emberiség igencsak jelentős része NEM öltöny-nyakkendős környezetben él, sőt, sokan még közülük is a szabadban töltik a hétvégét/szabadságot. Rájuk miért nem csinálnak JÓ telót, amiben normális hardver van, és nem törik ripityára attól, ha ránézek.

    40centiről fapadlóra ejtés mennyire fér bele a "normális használatba"? Nekem ennyi végezte ki az s7e-m üvegét, vele a vízállóságát.

    A tányérok darabjáért nem fizettem 600, manapság 1000tajrót. A slusszpoén, hogy lassan görbe, extra-sérülékeny üveg nélkül se kapsz már brand telót, nemhogy robosztusabb kivitelben.

    Nem vagyok vékony elegáns nő, 90kilós borostás, kockásinges pacákként abszolúte nem rontana már az imidzsemen egy 350g-os narancssárga, centi vastag telefon. Körülnézve DNy-német kisvárosunkban, ez a lakosság 80%-ára megáll. Nem kértem, hogy MINEN teló ilyen legyen, kérünk szépen mondjuk évi KETTŐ modellt: snapi 765 szintű SoC-vel, normális szoftvertámogatással, 700nites samoleddel, víz és ütésálló kivitelben, 6Ah-nál nagyobb akksival. Nincs. Nulla. Az ipar kidob évi TÖBB SZÁZ telót, de a fentebbi, szvsz full racionális igényeket így az okosteló-korszak második évtizedében sem sikerül abszolválni.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák