Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vdavid33

    csendes tag

    Sziasztok!

    ezek jutottak eszembe....
    egy hetes teszt után pár sor a telefonról....
    Egy kissé csalódás! ( az előzőhöz képest)
    Az első csalódás nekem az akku!
    Nem vagyok egy egész nap telefont masszírozó ember, de emlékeim szerint a P2 magasan rávert erre az energia felhasználásra az elején, óvatos használat mellett egy nap alatt 30% ot zabált a samu ami rosszabb a vártnál.
    Hektikus a fogyasztása mert van hogy azonos használatnál egy óra alatt lemegy 1% de van hogy 20 perc alatt lemegy 3% érthetetlen.
    Ezt produkálja úgy hogy az éjszaka folyamán a teljesítmény kimélő üzemmód be volt kapcsolva hogy minél kevesebb energiát fogyasszon.

    A második csalódás , hogy nincs rajta állapotjelző led ami nem csak az esetleges üzeneteket, töltést bármit jelezne, hanem mutatná azt is , hogy melyik a teteje, mert néha a kamerát nehéz észrevenni.
    Nem tudom, hogy az android vagy maga a telefon nem tudja, de nekem nagyon hiányzik belőle a hívásrögzítő funkció, amik vannak a Google áruházban, vagy szarok vagy fizetősek. ( az előzőben alapban volt)
    az Alzánál vettem hozzá egy hishell szilikon tokot, amin minden kis lencse külön ablakot kapott, de a nagylátószögű lencsébe belelóg az egyik, csak akkor lehet vele ilyen fotókat ha vagy kiveszem a tokból, vagy veszek egy másik tokot.
    érdekes módon a telefon képernyője is, de a hozzá vett odzu védőüveg is eléggé csúszósnak tűnik.
    a fülhallgató csatlakozó alulra került ami kényelmetlenné teszi sok esetben.
    Ez a telefon is tud hangos lenni, de azért a lenovo stereo hangja jobbnak tűnt számomra.
    Az is fura, hogy a szelfi kamera a képernyőben kapott helyet így sokszor pont rossz helyen takarja az épp megjelenített tartalmat.

    Nekem személy szerint annyira nem jön be , hogy az oldalsó gomb az újlenyomat olvasó, mert akaratlanul sokat hozzáér az ember méreténél fogva amikor vagy leteszi az ember az asztalra vagy a zsebbe becsúsztatja.

    Lemértem, 247g ezzel a tokkal és üveggel a telefon, ami azért nem kevés a Lenovo 200g egy egyszerű fóliával és szilikontokkal....

    Sajnos , utólag jutott találkoztam a POCO szériával, de az NFC nekem jó ha van a telefonban. így ott csak az x3 jöhetett volna szóba, de ott mintha lenne hiányosság is, de nem emlékszem, hogy micsoda, mindenesetre ár/érték arányban nem rossz!

Új hozzászólás Aktív témák