Keresés
  • R3CC7 és psztamas értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    R3CC7 negatív értékelést adott psztamas számára:

    A megbeszéles jól ment, de a lebonyolítás már nem annyira... Személyesen eljöttek a kártyáért, viszont, ezután a az útiköltségre hivatkozva 10-k val kevesebbet adtak. Ami elkerülhetető lett volna. Csak azért egyetem bele, mert 100 km-et vezettek. Ezt senki nem kérte, sőt fel sem merült, hogy a benzin miatt kompenzálni kellene őket. A másik pedig, hogy banki átutalással kértem a vételárat, de kp-val fizettek ami szintén gondot okozott. Magam részéről én többet nem üzletelek velük, de a többieknek sok sikert. 👎

    psztamas negatív értékelést adott R3CC7 számára:

    Negatív értékelést adott, mert mertem alkudni. Lehetett volna nemet is mondani, de nem fogom helyette vissza alkudni az összeget...
    A termék egyelőre ok, viszont személyesen mentem el érte (összesen 350km-t) és nemhogy tesztre nem adott módot, meg van sértődve, ha az ember fel dobja az alku fogalmát.
    Nem erőszakkal vettem el tőle a kártyát...

    Remélem a többieknek több szerencséjük lesz vele.

Hirdetés

Aktív témák

  • psztamas

    csendes tag

    válasz R3CC7 #1 üzenetére

    Kár, hogy itt hardverapro-n kell ezt megbeszélni, lehet célszerű lett volna ott, a helyszínen megszólalni.. nem tartott senki pisztolyt a fejedhez. Mondattál volna nemet is az alkura, de hát ki vagyok én, hogy ezt megmondjam...
    Plusz a kártya árát is te határoztad meg, ha úgy gondolod, hogy 300 a reális ára, add annyiért.
    A kp-s része jogos, el ismerem és sajnálom, nem az én üzletem volt, csak segíteni akartam egy havernak... Legközelebb inkább meggondolom...

    [ Szerkesztve ]

    TUF Z370 - 9700KF - Hyperx Predator 32Gb - AORUS 2080S Waterforce WB--Cooler Master HAF XB EVO-- Custom Alphacool Loop-- Samsung Odyssey G7 32" --- Galaxy S22 Ultra

Aktív témák