• alma_chris és pecccccccca értékelése egymásról

    Hirdetés: iPhone 8 fekete gyári makulátlan kijelző

    alma_chris negatív értékelést adott pecccccccca számára:

    KB az elején elmondtam hogy mi a szituáció.
    Azt is megirtam hogy jelzem ha feladtam.
    Ha sietős a dolog akkor be kell sétálni egy boltba és azonnal megvásárolni....
    Ami a kijelzőt illeti én így vettem az IPhone 8-at és fingom nem volt a kijelzőt illetően csak amit az eladó velem közölt.
    Ha leirdod a gondod, megtudjuk beszélni amint van egy kis időm.
    Szőrszál hasogató stílus miatt nem ajánlott az úriemberrel az üzletelés....

    pecccccccca negatív értékelést adott alma_chris számára:

    Kommunikáció és tájékoztatás a vásárlás folyamatáról katasztrófális. 9 nap alatt érkezett meg a vásárolt termék, igaz jelezte, hogy neki semmi ideje nincs postára menni, de azt is csak a harmadik napon. Ezzel mondjuk annyira nem is lett volna problémám, de a gyárinak hirdetett kijelző utángyártott kínai szutyok volt. Utángyártott kijelző beszereléssel együtt 15k egy szervizben, nekem 25 ezrembe került beszerelés nélkül. 3x kértem meg a 9 nap alatt, hogy inkább utalja vissza a pénzt. Elküldte a kijelzőt.
    Nekem a hátamon feláll a szőr a további vele való kommunikációtól, hogy legyen kedves legalább visszautalni 10 ezer forintot, szóval elengedem a dolgot.
    Határozottan negatívan értékelem az üzletet!

Hirdetés

Aktív témák

  • pecccccccca

    senior tag

    Te adsz nekem negatívot?
    Mit képzelsz magadról? Ahogy rádírtam, hogy kell a kijelző 12 órán belül a bankszámládon volt a pénz te meg 9 nap alatt voltál képes elpostázni egy nem is gyári kijelzőt!! És Te adsz nekem negatívot?
    Kezdjük az elejétől!
    Vasárnap rádírtam, hogy kell a kijelző és, hogy utalok kb azonnal. Hétfő reggel fél 10-kor a bankszámládon volt a pénz. Mivel uraságodnak büdös feljönni az oldalra ezért kommunikálni is alig lehetett veled. Hétfő este tudtam meg, hogy egyáltalán odaért e a pénzem. Akkor azt írtad, hogy igen megjött csak még nem volt időd elmenni a postára! Kedden este megkérdeztem, hogy sikerült e feladni a csomagot. Kedden választ sem kaptam tőled, szerda reggel írtad, hogy még nem jutottál el a postára, jelzed, hogy feladtad! Ekkor még mindig nem közölted velem, hogy neked nincs időd elmenni a postára.
    Szerda reggel válaszoltam, hogy még ma tehát szerdén egy feladóvevényről kérnék képet vagy utald vissza a pénzt!
    Erre jöt a válaszod persze az is csak este, hogy, ha tudod, hogy nekem ez S.O.S akkor lebeszélsz róla! Illetve, ha szeretném akkor visszautalod a pénzt.
    Itt kérdezem én, nem kellett volna közölnöd a legelején, hogy másfél hét átfutása lesz a dolognak? Vagy persze ezt is nekem kellett volna kitálalálnom, hogy őnagyságának büdös postára menni?
    Máskülönben írtam, hogy utald vissza a pénzt akkor miért kérdezel vissza, hogy szeretném e, hogy visszautald a pénzt? Persze tudom miért, mert nem akartad visszautalni és húztad az időt!
    Ezután, már határozottan megkértelek, hogy, ha biztos vagy benne, hogy csütörtökön nem tudod feladni a kijelzőt akkor a pénzt utald vissza!
    És itt tűntél el 3 napra. Se híred se hamvad! Semmit nem tudtam a pénzemről sem és a kijelzőről sem!
    Szombaton írtad, hogy feladtad a csomagot csak egy kis türelmet kértél! Ez volt a sokadik hazugságod!
    A csomagon amit feladtál ugyanis nem pénteki dátum, hanem a tegnap előtt keddi dátum szerepel feladásként! Ergo 4 nappal később adtad fel a csomagot mint amit írtál!
    Már akkor tudtam mikor feladtad a csomagot, hogy nem adhattad fel, mert többször kértelek, hogy, ha feladod akkor a feladóvevényről egy képet kérnék, természetesen ezt sem küldted el.
    Ezek után kétszer is írtam neked, de aztán már be sem léptél, nem is reagáltál semmilyen levelemre. A mai napig megválaszolatlan két levelem. Arra sem válaszoltál, hogy írtam, hogy megérkezett és, hogy indítom az értékelést, ha beszereltem...

    De térjünk át az értékelésedben található hazugságaidra!

    Ezt a kijelzőt te sosem egy komplett i8-ból szerelted ki vagy valaki más és küldted el nekem...
    Ez a kijelző még beszerelve sem volt soha telefonba ugyanis az előlapi kameraszigetnél levő rögzítő ragasztó csíkocskák érintetlenek voltak, ergo erről nem lett felszedve semmilyen hangszóró és kamera meg szenzor sem!
    Elmondom mi történt... Megvártad míg megérkezett a pénzem, abból rendeltél egy utángyártott gagyit és én gyakorlatilag arra vártam míg megérkezik hozzád, hogy tudd tovább postázni! Régi trükk amit sajnos sokan használnak a Hardveraprón! Így kell apám pénz nélkül pénzt csinálni ugye?
    Hazudtál reggel, délben meg este! Még gondolkodom egy rendőrségi feljelentésen is pláne azok után, hogy volt pofád negatívot adni nekem...
    Szőrszálhasogató vagyok... Vicc... Mert szerettem volna tudni merre jár a kijelzőm vagy, hogy mi van a pénzemmel?
    Nem véletlen nem utaltad vissza a pénzemet... Mivel abból vetted az utángyártott kijelzőt!
    És én vagyok a szörszálhasogató!
    Van pofád apám!.....

    [ Szerkesztve ]

    Humorban nincs helye tréfának!

Aktív témák