Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Graphics #19 üzenetére

    A játékvíz ( nevezzük akkor így ) teljesítményben kb azonos, egy minőségű hűtővel szemben, ezért nem is szeretik, mert egyrészt, ha véletlen a "szivattyú" - ami amúgy nem is az, ami benne van - bemondja az unalmast, akkor dobhatod ki az egészet. + ami benne van "víz" egy idő után lerakódik "algásodik"..cserélni pedig nem tudod. Van ismerős körökben jó pár "játékvizes" akik csak szívnak vele, sőt.. ha a vizes topikban rákérdezel, többen megerősíthetik. Ár/érték arányban nem a bestbuy kat. Tény, hogy design-ban szebb, mint egy barát léghűtő..de ez minden. Aki komolyabban akar vizezni, az épít ( így tettem én is ) , persze ez egy nagyobb kiadás..sőt.. sok esetben akár egy másik gép ára is lehet..viszont itt már az ugrás sokkal nagyobb teljesítményben, illetve a hőmérsékleti adatokban is. Nálam pl push/pull rendszerben 5930k-t 5Ghz-n + 2db 1080ti-t hűt a víz ( 2 körön ) idle 23 fok, load 50 alatt. ~25 fokos "vízzel" Nem pörög a venti, mint az állat, fix 400-as fordulaton, szinte totál hangtalan a gép. a pumpa hangját hallani, ha közel hajolok, de azt is épp hogy.

    (#20) sixpak: Én nem mondtam, hogy nem használható így, mindenkinek szíve joga.:) Egyébként a vga oldalra is ( tehát a gépházba) is fújja a levegőt a hűtőbordák között, épp úgy mint egy cpu léghűtő. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák