Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    válasz janeszgol #32 üzenetére

    "ALBY, egy intelligens gyártó van és az az Apple."
    Ebbe ne nagyon menjünk bele :DD Úgymondanám hogy "nem az én kedvemben akarnak járni".

    :) Maradjunk annyiban hogy még nekem is tetszenek a kis iPhoneok mértetben, súlyban. Egy hasonló méretűnek örülnék. (picit lehetne kisebb az elsa-felső káva, de ez részletkérdés)
    (Az jól látták (tavalyig) az Applenél hogy ~4" telefon, utána a nagyobb feladatokra vegyél tabletet)
    De mégse vennék, kis iPhonet se,
    mert Apple! , mert eszetlen drága, mert folytatódik a lehúzás minden egyes alkatrésznél és proginál, SD kártya véletlenül sincs, csirke az akksi is.
    Ebből bármelyik kizáró tényező, szóval a közelébe nem megyek. Másnak egészégére.

    Minden nagyobb képet vagy nagyobb hardwaret igénylő feladatra ott a tabletem (Z3C tab) mert az a jó megoldás az útközbeni játékra, filmezésre, olvasásra, (sokkal jobb!). Innentől kezdve az okostelefon a zsebemben kb wifi hotspot ha kell, és vész esetén pont ugyan úgy látom rajta a menetrendeket meg amit el akarok olvasni. (napi kb 16 órát van a zsebben)
    Namost ehhez nem kell kajak hardver, de kis méret az igen, a drága csúcsgép nem megoldás. Egy Z3/Z5 Compact-ért, (meg iPhone SE-ért) nem fogok százrugókat letenni csak azért mert nem cseszék el használhatatlanra a méretét.
    Szóval jó lenne, de nincs tisztességes közepes hardware-el kis telefon.

    Az a Xiaomi M2 SE jól hangzott (bár nekem picivel szimplább is elég lenne). A linkelt cikk gáz, szinte úgy csinálnak megint mintha az Apple találta volna most fel a kis telefont.

    [ Szerkesztve ]

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák