Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assdak

    őstag

    válasz vicze #121 üzenetére

    Én nem győzködök senkit, te vagy az, aki beugat minden WP s hírhez, és kifejti, hogy a WP mekkora fos.
    Azt még mindig nem értem, hogy az ilyen BT file küldés, és hasonló baromságok egy IOS cikknél miért nem merülnek fel?
    A WP egy középút. Azoknak, akik nem turkálni akarnak, a telefonjukba, meg romolgatni, hanem használni, úgy hogy az mellette stabilan működjön, úgy, hogy azért ne kelljen kicserélni az összes töltőt és csatlakozót a lakásban.
    Adja egy részről a IOS féle megbízhatóságot, gördülékenységet, de mégis valamivel nagyobb szabadságot. Aki ROM-olgatni akar, meg a rendszerben turkálni, fájlkezelővel baszakodni, azoknak nem az ez OS lett kitalálva. Itt mindennek megvan a helye.
    Mindig jön ez a BT file küldés legyen, filekezelő legyen, ikonok legyenek mert fujj csempe stb. Ott az andorid, az mindezt megadja. Mit keresel itt, mikor ott van számodra a tökéletes telefon.
    Hja hogy de ne laggoljon, fagyjon? Hát igen, az a kibaszott nagy szabadság ezzel jár.
    Fel kellene fogni, egy ez egy új rendszer, egy új megközelítés. Ha neked tetszik, használd, ha nem tetszik van más, válaszd azt.
    Volt sokáig Symbianos telefonom, jelenleg is ott pihen a szekrénybe egy PV808. Tök jó volt egy ideig, hogy mindent lehetett mokecelni. Csak éppen egy idő után kurvára idegesítő volt, hogy újra kell indítgatni meg szarrá túrni, hogy valamelyest gördülékenyen fusson az OS. IPhone-t is évekig használtam, és idegbajt kaptam, hogy külön töltőt cipelgessek magammal, hogy vagy megveszem a hozzá való cuccokat, vagy baszik bármivel is együttműködni, viszont kibaszott stabil volt.
    Erre jött a WP, ami stabil mint az atom, fut mint az álom, és mindenre tudom használni anélkül, hogy külön hozzá való eszközöket kellene venni, amivel hajlandó kommunikálni.
    E mellett hozott egy olyan felületet, ami dönti az ember felé az információt, úgy hogy nem feltétlen kell még akár appokat sem nyitogatni.

    Ezt nem képesek nagyon sokan felfogni, hogy a WP az arany középút akar lenni, a két szélsőséges rendszer között. Nem az a baj, hogy szerinted hiányos a rendszer, vagy hogy neked nem tetszik. A te dolgot. A probléma az, hogy az ügyeletes megmondó emberek, tényként jelentik ki, minden WP s hírnél, hogy márpedig a WP használhatatlan, egy buta szar, semmi innováció, és egy Asha is tökéletesen helyettesíti.
    Arról már nem is beszélve, hogy ha valami nincs az a baj, ha valami van akkor meg az.

    Ennél a hírnél is... Adott egy telefon, ami ha igazak az előzetes hírek, egy igazi csúcskészülék, és akkor megint mi a baj? Minek ilyen SoC, minek QHD, nem is veszek ilyen szart, ekkora ppi mellett felesleges, úgy sem látszik a különbség.
    Hát bassza ég, én meg látom a különbséget, és had legyen már meg a lehetőségem, hogy ha ilyet akarok, ilyet vegyek. Ha valakinek ez fölösleges, vegyen másikat, elég széles a paletta. Minek ide bírni?

Új hozzászólás Aktív témák