Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assdak

    őstag

    válasz vicze #108 üzenetére

    Mondj már egy olyan OS-t ahol van ilyen opció, amit ettől vársz. Nekem sem IOS-ről sem Droidrol nem rémlik ilyen checkbox, de lehet rosszul emlékszem.

    "Sokszor mondtam, hogy egy WP-vel semmivel nem vagy előrébb mint egy felső kategóriás Asha-val, kb. jobb kamerát kapsz és HW-t, de a SW nem jobb."
    És akkor minek osztod még itt az észt? Ha így vélekedsz róla, miért nem ignorálod a WP-s cikkeket, és túrod ami érdekel? Neked ez ennyit ér, megértem, elfogadom. Ne ne akarj már erről meggyőzni olyanokat is, akik esetleg ezen felvetésed miatt debilnek tartanak.

    "Nem élek álomvilágban, nézd meg, régen az okotelefonok nem 2naponta jelentek meg, hanem 1-2évente volt egy nagyobb lécső, sok sok évig ellehettél, az adott géppel. Mivel a felhasználóréteg végtelenre bővül az igen kicsi rétegből, így lett a jelenlegi át khm állapot."

    Igen, tehát most azzal van problémád, hogy ilyen szinten fejlődik a technológia, és hogy nagy a piaci verseny?
    Ha te tényleg azt hiszed, hogy régen azért jött ki évente egy új telefon, hogy te sokáig használhasd, akkor nincs több kérdésem.

Új hozzászólás Aktív témák