Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Flash86 #17 üzenetére

    nekem is van nexus-s-em, es jo, de igencsak messze van a mostani csucsoktol porgesben...legfobb oka a korlatozott ram meret. Desktop porog, de ha alkalmazast nyitsz az sokat varat magara akarcsak egy 2magos 1giga ramos keszulekhez kepest is, pedig azok a tavalyi csucsok, es boven leverik termesztesen ( pl nexus prime)
    Hiaba van rajta 4.1.2 (hiszen hivatalosan mar az is kint van), attol meg a fizikai korlatait nem fogja tudni atugrani, de jo telo.

    Szerintem ebbe a 99dodos nexusba beteszik a nexus-s-nek megfelelo hardvert megfejelve 1giga rammal, es mar eleg lesz hozza, hogy tok mas elmeny legyen rajta hasznalni mindent, amellett a legujabb jatekok is elfutnak meg rajta (ahogy nexus-s -en is)
    Kamera kimarad szerintem, akksi is gyengebb lesz mint n7-ben, nem lesz gorilla a glass (maga a kijelzo mar tudhato nagyjabol ilyen, de szerintem igy is lenyomja majd a kinai 20ezres dzsunka tabok meg gyengebb kijelzoit). Ennyire olcso arnal nem csodalkoznek, ha gps, es bluetooth sem lenne, bar az meg google standard, szoval kiderul.

    (#39) acelos:
    Az talan mar aranytalanul gyenge lenne egy nexushoz....bar az ar is igen alacsony az ugaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák