Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rKy

    senior tag

    gratula, mind a cikkhez, mind az élményekhez

    én is valami hasonló autós-motoros egyén vagyok, bár én úgymond beleszülettem ebbe az egészbe...
    5-6 éves koromban raktuk össze apámmal (akkor még leginkább csak a szerszámokat adtam neki :DDD) az első motoromat, egy Romett Ponit, amibe millió fajta blokk megfordult... még egyszer raktunk bele a poén kedvéért kétsebességes babetta motort is :C
    8 évesen emlékszem a rendőrbácsi vitt vissza a házhoz, amikor az utcában motoroztam, apám meg azt mondta, hogy a "hülye kölyök már megint kiszökött"... én meg kérdőn néztem rá, hogy mi van hiszen ő engedett ki... de amikor bejött akkor mondta, hogy nyugi nincs semmi gáz, csak ezzel a szöveggel lehetett elküldeni a rendőröket :DDD
    aztán teltek múltak az évek, jöttek nagyobb motorok is, robogók is, meg minden...
    most lassan 19 évesen áttértem az autókra, de 21 éves koromban szeretném mindenképp letenni a nagymotorra a jogsit és venni egy 600-as vagy akár 1000-es gépet, hiszen az élmény bennem marad örökre.. és tény, hogy autózni k*rva yoo, de nyáron a 30 fokba... nincs jobb egy motornál :R

    Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

Új hozzászólás Aktív témák