Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz LurkerSheik #109 üzenetére

    azért reméljük nem lesz 400K....

    a folia meg olcsó. szétkarcolódik félévente de na bumm 1$ a jobb féle full coverages hot bend folia... 3év alatt elment 6db. Most szivom is a fogam felvitték 1.45$ra az árát. De ez az ucsó amit kap a 2év 10hónapos S7em... utána tesztelem GG most mit bír. :)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Stabi83

    senior tag

    válasz LurkerSheik #109 üzenetére

    Azért van egy szerintem fontos dolog amiről nem beszélsz. A 4K fóliát megrendeled, megjön valamikor, és otthon a gagyi kis UV lámpával amit adnak hozzá bohóckodsz 0 tapasztalattal ( ami ezt a terméket illeti ). A 15K fóliánál besétálsz a samsungba, leteszed az asztalra a telefont, 20-30 perc múlva értemész és egy komoly géppel rákötött, hibátlan terméket veszel át 1 év garanciával arra hogy nem buborékosodik fel, nem esik le és tényleg jó minőségű fólia kerül rá. Ha a technikus elbasz 5 fóliát amire felteszi tökéletesen akkor ez van, te csak egyet fizetsz ki és joggal várod el a hibátlan eredményt. Járt már nálam házilag feltett UV fóliás készülék, panaszkodott a gazdi hogy alig hall valmit a telefonon. Annyi történt hogy rutin nélkül rakta fel, a löty befolyt a hangszóróba és ott faszán meg is kötött. Szerencsére jóban vagyok a samusokal és megnézhettem hogy is teszik fel ők, szerintem nem árulok el nagy titkot ha azt mondom hogy te úgy soha nem fogod otthon feltenni.
    Na szóval ezért is 4000Ft az egyik és 15000Ft a másik.

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Új hozzászólás Aktív témák