Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz lemusz #30 üzenetére

    Javasolnám megnézésre a primocache nevezetű progit (LinusTechTips-en láttam).

    2 db 120-as SSD-m van, ebből az egyik dedikáltan rendszer, a másikat játékokra használtam, de elég hamar elfogyott. Most a játékos SSD be lett fogva hogy gyorsítson egy 1 terás HDD-t és simán megúsztam az új SSD megvételét. Sokkal több játékom tölt sokkal gyorsabban mintha simán HDD-ről tolnám (főleg a nagy open world játékok: just cause 3, skyrim, fallout 4, GTA 5, Shadow of mordor és barátaik), viszont nem kell variálnom hogy melyiket tegyem az SSD-re.
    Így érzésre olyan mintha mindegyik arról indulna, gondolom azért mert a játék futásához fontos dolgokat húzza át SSD-re aminél valóban számít a betöltési idő és nem a teljes telepítési mappát mintha simán SSD-re telepíteném őket.

    ps: ezen felül még a rendszer SSD is "gyorsítva" van, szóval még a sata3 tempója se fog vissza, érzésre az egész rendszer fürgébb. És a legszebb: Ha tönkremegy a cache-nek használt SSD akkor kidobom, beteszek egy másikat és minden működik tovább adatvesztés nélkül :)

Új hozzászólás Aktív témák