Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #371 üzenetére

    tudom, de a 2xxx valójában 1,5xx lett volna ( : az sem stimmel, 3xxx a 2. gen, szóval hülyén hangzik, aztán apu-k cpu-k aktuális számozását kapták, de gyakorlatban ugye egy gennel régebbi cpu volt bennük, laikusnak teljesen félrevezető, szóval azt elcseszték

    fanti
    én elpattintottam mert sokat evett és mondjuk úgy lomha volt játékokban, smt meg sokszor nem gyorsított, 3xxx-nél már teljesen más
    de azért az 50-52e-s árért nagyon jó vétel volt melóra - pláne kuponozva és játékokat eladva még 20e-rel olcsóbban ( : -
    ilyesmire számítottam 5xxx-nél, valahogy sejtettem hogy nem apróért fogják adni, már nincsenek rákényszerülve
    viszont ahogy eddig követtem, az új genes 6 magos nagy eséllyel hozza a 3xxx 8 magos tudását, 2xxx-3xxx váltásnál is így volt, fogyasztásra vagyok kíváncsi, mennyit sikerült reszelniük a 7nm-en
    de részemről max egy 3100-at veszek egyelőre, játékokból kiábrándultam, ha majd mégis akkor talán 5600-ot, hátha finomodik az ára később, elég erős a 300$ még akkor is, ha hozza multiban a 3800 szintjét és játékban jobb, persze intel árakhoz nézve reális

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák