Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dagonya

    aktív tag

    válasz hcl #214 üzenetére

    én csak arra próbálok utalni, hogy ez téves konspiráció alapjára épülő paranoia.
    az most mindegy hogy én mit hiszek el vagy mit nem.
    olyan nyilván van, hogy egy szarul ("winfoson" sic!) menedzselt hostra betol valaki valami szemetet. de ebből szerintem téves arra következtetni, hogy innen kezdve automatikusan realitássá válik a "bárkitől akinek nem uptodate az oprendszere el lehet lopni bármit". illetve ha igaz is lenne, akkor nyilván rengeteg olyan esetről tudnánk, hogy az ukrán hekkerek cryptoért vásárolt fake személyikkel sorban állnának a záhonyi témobil ügyfélszolgálaton sim-kártyákért.
    ha ez a valóságban előfordul, akkor a huszonhatodik ilyen eset utáni feljelentést követően azt mondja a témobil, hogy hékás, ezentúl új sim kiadásához nem elég a (lopott) személyi, hanem még be kell vinned az aranyhaladat is az azonosításhoz. és ha a csúnya hekker aranyhalat is vesz majd cryptoért, akkor a huszonharmadik ilyen eset után bezárják ezt a kaput is.
    szóval tök más az hogy potenciálisan mit lehet megcsinálni, meg az hogy beírom a win7 support megszűnésről szóló cikk alá hogy innentől "ellopják az adataimat, hamisítanak személyit és azzal visszaélve eljárnak a nevemben szolgátatónál, banknál, mert ez egy bullshit. fantáziálás, rettentő olcsó irodalom, rossz film, amin csak mosolyogsz amikor a tomkrúz bemegy az ügyfélszolgálatra és sorszámot húz hogy dagonya névre kérjen egy simkártyát.

Új hozzászólás Aktív témák