Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz nonsen5e #12 üzenetére

    Én csak szimplán nem bízom ebben az online mindenségben.

    Nekem Spotify prémium van, le van szinkronizálva egy rakat album. Viszont bizonyos időközönként ez a beállítás törlődik, és újra rá kell nyomnom a letöltésre. Jártam már úgy, hogy meg akartam hallgatni az egyik listát, térerő nem volt, és eltűnt az egész. Bosszantó, na!

  • Huntszy

    tag

    válasz nonsen5e #12 üzenetére

    "de pont az elmúlt hetekben volt olyan is, hogy leszedtek valami koreai kiadótól milliós mennyiségű zenét spotify-ról valami jogi hercehurca miatt. Ez szintén nem jelent problémát a lokális adattárolással. :)"
    Gyakran megesik ez manapság, marakodnak a kiadók a piacon. Egyébként én ezt úgy oldottam meg, hogy azt a pár számot (leginkább csak yt-on fent levő noname emberke mixe) leszedtem és a filet betöltöttem spotifyba így azt a fél tucat számot ami nincs fent attól még a megszokott környezetben tudom hallgatni.

    #13Tapsi
    "Viszont bizonyos időközönként ez a beállítás törlődik, és újra rá kell nyomnom a letöltésre."
    WoW, én soha. Furcsa. Nem törölted véletlen le valami miatt a Spotify adatait? Bár azt észrevetted volna mert újra be kellett volna logolni. Furcsa mindenesetre de szerencsére velem még nem esett meg.

    Hát én is azok sorát gyarapítom akik miatt nem kell lapátolni a szilíciumot a mobilba :D 128gb-s a telóm (kéztől van ismerőstől) de 38-at használok el. Rendszerrrel együtt :D
    Én meg pont a telóban nem bízom és inkább az online tárhelyekben jobban (NAS még nincs, de tervben van) így minden kép/videó megy fel és a régebbieket néha ki is takarítom mert minek foglalja a telón a helyet (na nem mintha ne lenne miből :DD ). Programok közül megvan az a tucatnyi amit használok, játszani soha nem játszok telefonon és filmet/sorozatot sem vagyok képes nézni egy ilyen kis képernyőn :D Zenét meg elég keveset hallgatok telóról de az is Spotify szóval :D

    Ezzel ellentétben viszont gépen/driveon elég mániákusan nem törlök se semmit mer még jó jöhet', minden megvan digitálisan is ami csak lehet (pl a legutolsó itthoni cucc használati útmutatója is le van mentve). Ezer éves scannek hátha, filmek, sorozatok 4K-ban (na, ez viszi el a legtöbbet azé'), játékok amikkel nem játszottam már ezer éve. Szóval gépen meg csak úgy fogynak a terrabyteok :D

Új hozzászólás Aktív témák