Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Látnok

    tag

    válasz sasa134 #162 üzenetére

    Igen Sasa, sajnos. De a cél ez volt, nos nem nálunk, hanem ott ahol vették is. :)
    Oroszokhoz, arabokhoz pedig ott a porsche design..... mondjuk az nekem is bejönne :)

    Az az igazság, hogy azokat nem értem akik azt mondják, hogy nincs választék.

    qwerty-ből van ugye a : Q5, Q10, Passport, Porsche design 9983, és most jön a classic
    sima réintősből pedig: Z10 (kifutó), Z30, Z3

    Szóval a készülékek számával nincs gond. Sajnos ma már nem egyenlő az okostelefon a blackberryvel, így valóban kissé rétegkészülék lett, de maga a rendszer jó.

    Aki nem csúcs androidot használ (ahogy Én sem arról váltottam) az hamar megutálja a telefonját, kb 1-1,5 év mikor idegesítően belassul. emiatt vagy cseréli kétévente, vagy megnéz valami mást.

    Az apple jól csinálja amit csinál, eszméletlen jó a marketing, de sok embernek drága.
    Win van választék, és mind stabil. A rendszer szokható.
    BB, stabil rendszer, és szintén jó készülékek.

    De a végén valószínűleg mégsem vált, hanem marad az olcsó androidnál, amit 2 év múlva megint kidob...

    Az asszony eldöntötte, hogy fehér Q5-re fog váltani a régi nokia 6300-ról..... utálja az érintő kijelzőt. A classic lenne neki a tökéletes a fizikai hívásfogadás gombok miatt, de ez sajnos mát nagy neki... :) Szóval van erre igény, persze nem biztos, hogy a mai tiniknél, de nekünk pl bejön.

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Új hozzászólás Aktív témák