Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz lacruise #53 üzenetére

    Ez nagyon így van. A featurephoneokat mostanában okostelefonta váltók nagy százaléka továbbra sem használja többre a telefonját, mint eddig. Sms, telefonálás, ha már belép a facebookra, az nagy szó. Ezek az emberek nem akarnak majd évente telefont cserélni, de még nagyon újraindítgatni sem. Nem vagyok jós, de úgy érzem, hogy ez a nagy mindent elmosó alsó-közép kategóriás android hullám el fog ülni, és két-három év múlva egy teljesen más piaci tendenciát fogunk látni, mint most. Legalábbis ebben a szemensben alig találkoztam még olyannal, aki ne lett volna elégedetlen a - többnyire robotos - telefonjával egy év után. Talán akkor majd több hely lesz az ilyen kis OS-eknek is.

    Viszont abban igazat kell adjak pár előttem szólónak, hogy kellenek az elérhető árú készülékek a kínálatba, mert különben nem fogják megfogni a fennt említett vevőket. Q5-öt még épp lehet kapni, de még Z10-et is itt-ott, a Z3 nemrég ért ide, de talán még ezek alá is célszerű lenne belőni valamit, egy amolyan BB10-es Lumia 520-at. Ott is az adta az eladások zömét. 140e-ért én sem lennék kíváncsi, 40e-ért már jobban el tudnám képzelni. Nem a Classic-ot mint konkrét telefont, csak magát a rendszert és annak kiprónálását.

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák