Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz tibcsi0407 #113 üzenetére

    Jó de a régi időkben pl. a Built by ATI videókártya sokszor igényesebb volt mint az OEM gyártó által készített.
    Vagy a droidoknál a nexus legalább szoftveresen letisztultabb mint mondjuk egy samsung (persze ez saját magán vélemény, útálom az ilyen olyan felületeket, a touchwizt meg főleg)

    Akkor nem azt várná az ember h a gyártó saját ref készüléke is megüssön egy mércét?

    Ezt a 650-et továbbra se tudom hova tenni, mondjuk én a végleges speceket megvárom.
    A 550-ról értem h az olcsó műanyagjáték kategória, az a fajta amit a Raiffeisen bank szokott adni ingyen ha mittomén milyen online számlát nyitsz náluk 1 éves hűséggel (korábban lumia 432-t vagy 532-t adtak ehhez), vagy ami (relatíve!) olcsón feltöltős kártyával van szolgáltatóknál.
    De a 650-nél hiába írják h mass deployment-re szánt üzleti telefonnak akarják, azért egy kissé komolyabb spec nem ártott volna. OK, h erős grafikai igényű játék nem fut egy üzleti céllal használt telen, de nem azt jelenti h butafonként használják. Meg akkor a fundamentális különbség a kettő között az lenne h utóbbinak nem zongoralakk bevonatú műa. háza van?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák