Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Ijk #95 üzenetére

    Remélhetőleg a telók is megállapodnak egy "használható" szinten. Én mondjuk ~4-5évente cserélgetem a telóm, de nagyon lassú/akadozós volt az öreg modell az utóbbi két váltáskor (2011 és idén: htc kaiser -> sgs2-> s7e a 10éves repertoár).

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Ijk #97 üzenetére

    +#98: naja.

    SzVSz nagyon sokan a szolgáltatók révén kapják meg az új csodákat. Az emberek 90%-a nem fogja fel, hogy semmi szüksége egy drága flat csomagra - amihez "ingyen" jár mondjuk 2évente egy középteló, nagyon drágákhoz csúcsteló.

    A "belassulós" kérdésben egyetértek, új ROM, új akksi = új teló mondjuk 3évig. Az én 5évem már tényleg extrém, megtartottam az sgs2-t, de friss ROM-mal is akadozik, a GPS meg sokszor átteleportál a szomszéd utcába. Nálam amúgy a navi a legfontosabb "okos" funkció, ezt az új szépség tökéletesen tudja, és ha marad a gps-glonass-baidu szent3ság az égen (amiből az előd csak a gps-holdakat látta, azokat is soványan), akkor vagy közvelten gari lejárta előtt (=2év múlva, amikor még némi $-t is fizetnek érte) vagy akkor cserélem, amikor a beépített akksi köhögni kezd.

    Apropó beépített akksi: ennél szemetebb "tervezett avulást" még nem láttam: a mostani telóm ragasztott vízálló gyönyörűség, ergo ha szeretnéd, h vízálló maradjon, nem esel neki otthon konyhakéssel, h beletedd a 10$-os ebayes akkut, hanem ennek 8x-osáért elviszed szervizbe. Sztem emiatt is fogom a mostanit 2éven belül cserélni, de majd még eldöntöm.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák