Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz DaveNo1 #394 üzenetére

    Nem lesz ingyenes iWork, csak a 2013 szeptember elseje után először aktivált készülékekre. A keynote-on is a "new iOS devices" kifejezést használták.

    Más: Az ujjlenyomat olvasó panaszkodóknak, NFC hiányolóknak: mi a nyavajának bele NFC? Itthon csak most kezdenek elterjedni a QR-kódos hirdetések, NFC-t szinte sehol nem látni, és nem mondanám sokkal nehézkesebbnek/lassabbnak a QR kódos módszert, de cserébe nem kell odaérinteni a telefont. Fizetni nem nagyon lehet vele nálunk, fájlküldésre pedig nem túlzottan könnyíti meg a kékfogas módszert(mert ugye ez tulajdonképp a párosítás műveletét kerüli ki), és az iOS 7-ben debütáló Airdropnál pedig semmiképp nem jobb. Akkor meg minek? Fél évig volt N7-em, 1-szer használtam összesen az NFC-t, amíg kipróbáltam, pedig nyitott vagyok az ilyen technológiákra. Van itthon még 2 Nexus, egyiken sem volt 1-nél többször használva az NFC. Akkor az Apple minek rakja bele? Több értelmét látom az jól működő ujjlenyomatolvasónak.

    Megint más: Akinek nem elég az innováció nézze meg az SGS3-4 váltást, mik az újdonságok: erősebb proci, +x megapixel, fullhádé kijelző(fontos 5"-ra, bár pentile), több ram, és pár parasztvakító feature(szemfigyelő továbbfejlesztés, diszkófunkció, hőmérő). Ott sem történt semmi extra(igen, az 1080p kijelzőt ne vegyük már innovációnak, mert ez az új megapixelháború). De pl az első Galaxy S hangminőségét még mindig nem tudják hozni, nem értem miért kellett elrontani.

    (#506) jackbacsi87: A BME-VIKen az első évben minden hallgató egy RFID kártyával csekkol be minden előadásra, és ott is fel kell venni az ujjlenyomatot, mert random időpontban ellenőrzést végeznek a gépek. Ennek elmulasztása fegyelmit von maga után. Nem ez lesz az egyetlen módja az ujjlenyomatunk megszerzésének, szóval én emiatt nem aggódnék. De elvileg egy kódot generál az ujjlenyomat olvasó valamilyen algoritmus alapján, amit aztán összehasonlít a tárolt eredetivel, és magukat az ujjlenyomatokat nem tárolják. Legalábbis nekünk ezt mondták :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák