Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz philoxenia #156 üzenetére

    Ez egy nagyon érdekes felvetés, de szerintem nem ennyire bonyolult a dolog.

    "Az érdekes ez esetben az, hogy a nők fenntarthatják-e maguknak annak jogát, hogy csak az nézze meg őket az utcán, akit szeretnék, hogy megnézze őket" - Nyilván nem, sem kivitelezni, sem pedig ellenőrizni nem lehetne :D De ötletnek nem rossz, majd jön valami feminista és megoldja :D
    "Izguljon valaki mondjuk napszemüvegre, vagy esernyőre. Akkor sérti a napszemüvegben esernyővel megjelenő hölgyeket, ha megnézi őket, míg másnak közömbösek? " - Nos, ez szintén érdekes, mivel ha innen nézzük, akkor én is perverz vagyok, mert én pl szeretem a szemüveges csajokat, és sokszor megnézem az utcán, ha látok egy csinos hölgyet szemüvegben. Most akkor ettől bűnöző lennék, vagy olyan, akit el kell ezért ítélni?
    Úgy fogalmaztál, hogy "izguljon", szerintem a felvetésed kimenetele nagyban függ attól, hogy mit vált ki ez az "izgulás"... Szerintem :)

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák