Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz 8th #14 üzenetére

    Megvárod inkább a 9-et, ahol valószínűleg még nagyobb lesz a METRO térnyerése? ;]

    Btw nekem bejön. Egyszerűen nem bírom megérteni a fanyalgókat, meg akik a bukást várják. Semmi más nem történt, csak a start menüt cserélték le, abszolút semmi más. Sőt, nem csak hogy lecserélték, de sokkal jobb/hasznosabb dologra cserélték (live tile-ok, értesítések ugye...). Hogy szokatlan? Az. De amikor a DOS után bejött a grafikus felület szerintem az nagyobb váltás volt, mégis túléltük, sőt, ma már élni nem tudnánk nélküle :) Aki nagyon nem csípi, ott van a megszokott asztal, azt meg már csak kibírja, hogy ezt-azt csempéről kell indítania... :U Azokat sem értem, akik szerint táblára jó, de háborognak, hogy ilyen nehéz meg olyan nehéz irányítani desktopon. És ezt IT cégek arcai. Hát könyörgöm, én notebookról használom touchpaddal(!) és csak nagy ritkán egérrel, és semmi bajom vele, teljesen megszerettem. Ha másra nem, arra jók lettek volna a preview-k, hogy megszokja a nép, de neeem, százával látok olyan kommenteket, hogy "5 perc után letöröltem, mert olyan sz*r". Hát akkor meg is érdemli a delikvens, ha 5 perc alatt azt így sikerült summáznia.

    Nagyon remélem, hogy tarolni fog, és megyünk tovább ezen a vonalon, aztán Windows 10 helyett már Tiles 1-et kapunk :DD

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák