Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz kraftxld #633 üzenetére

    Akkor az évek óta vezetett papír alapú feketelistád most digitalizáltad? :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Akiknél a bankkártya sem és a paypal sem játszik, azok mindenhol KP-val fizetnek és nincs bankszámlájuk? Ez komoly? Van ennek racionális érvekkel támogatható indoka?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz hemaka #899 üzenetére

    Azért érv az van, szerintem évi több ezer forintot vonogat le a bank "egyéb" címszóval, legalábbis nálam az OTP szereti ezt csinálni.

    Kiemeltem a lényeget a hozzászólásodból. OTP-nél vagyok már a jó ég tudja mióta. Van egy Simple számlacsomagom aminek a díja 0Ft mert oda megy a fizetésem. A kártyámnak éves díja pedig kb annyi mint most a prémium tagság 1 évre itt a PH-n.

    Megcsinálták nemrég, hogy régi lejárt kártyám éves díját is felszámolták költségként. Írtam nekik ONLINE!!, és kivizsgálták tételesen, hogy tényleg nem használtam a kártyát ezért igazam van és jóváírták.

    Utálok KP-t használni, jóformán nem is teszem. Sőt, már többnyire ignorálom azokat a helyeket ahol nincs kártyás fizetés...

    Szóval továbbra sem érv az, hogy nálad boszorkányság van...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Nem értem az itt felmerül ötletek egy részét. Sokan jogosultságokkal akarják bővíteni PTR-t de ahogy én látom PH oldalról a megnyilvánulásokat ők inkább funkciókban szeretnének bővülni. Ez szerintem egy nagyon jó irány és talán így tartható fent egy egészséges egyensúly az átlag vs premium felhasználók között... Szerintem rossz ötlet lenne olyan jogokat adni amivel a tagok egymást tudják ütni... (még ha kicsit is)

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Parci #2476 üzenetére

    Ez a reklámblokkolás egyébként, nem célzottan a PH!-nak szól. Túlságosan magadra veszed a dolgot. Felraksz pár ilyen blokkolót és aktiválod az utána alapértelmezetten aktív lesz minden oldalra. A kikapcsolás adott oldalra külön művelet. Így sokszor nem tűnik fel a user-nek, hogy mi történik. Gondold végig UX szempontból a blokkolót... Nem a PH miatt teszik ezeket fel...de onnantól sajnos szórásba van és senki nem foglalkozik a feloldással külön. Mert nem feltétlenül jut eszébe. Bár IT-s fórum, azért nem mindenki ezzel kel és fekszik...

    A másik, hogy nem feltétlenül komplett blokkolásról van szó...De pl Google Analytics-től feláll a hátamon a szőr... Azt mondjuk blokkolom...de ettől más engedélyezek, az megint más történet...

    De ne értsd félre, nem a rendszert támadom. Jó a prémium rendszer, stabil kiszámítható jövedelmet jelent majd. Szinte minden területen ebbe az irányba fordultak akik szolgáltatásalapúvá tudják tenni a terméküket.Teljesen logikus lépés.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Intruder2k5 #2882 üzenetére

    Ez szakmai topikra mondjuk teljesen oké. OFF témákra már kevésbé...
    Van olyan moderátor akit adott esetben vésnék az ignore list-re egyből... Egyszerűen azért mert gyökér. Pont. De nem tudnám megtenni, mert moderátor... azért jó poén srácok... Persze értem én, hogy ez így ésszerű a felügyelet szempontjából... De attól még nem tudom kikerülni az illetőt...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Intruder2k5 #2884 üzenetére

    Sajnos az utóbbi kategóriára gondoltam. De köszi, a korrekt választ. :)

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Az automatikus e-mail válasz mintájára megoldható lehet az automata privát üzenet megvalósítása mint prémium funkció?
    ( Gyakorlatilag az e-mail mintájára: ha mondjuk valaki tudja, hogy bizonyos ideig nem tud belépni, akkor a számára küldött privátokra automatikusan válaszol a rendszer egy általa előzetesen beállított üzenetet. A kereskedős(hardveraprós) felhasználóknál ez külön előnnyel járna, mert így egyértelműen tudják a felhasználók, hogy az adott bolttal mi a helyzet és nem fogják azt hinni, hogy le se ... őket....

    Nagyon elrugaszkodott?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz oriic #3444 üzenetére

    :DDD

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Bár nem tenném elsősorban prémium funkcióvá, de mostanában azt veszem észre, hogy óriási méreteket ölt a töketlen linkelgetés. A hozzászólásba direktbe linkelnek be képeket, ami a mobilnetetet fölöslegesen zabálja le. A youtube videók szintén. Jó lenne két extra szűrési lehetőség. Az egyik a hozzászólásba ágyazott képekre, a másik inkább csak jelölés lenne ha a link egy youtube videóra mutat... Így lehetne látni, hogy mi az és nem kattintana rá mobilról csak aki akar...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz holozis_HUN #3446 üzenetére

    Egy problémát meg lehet oldani kifinomult UX megoldássokkal meg favágó módszerekkel is. De most prémium tagságról beszélünk. Akkor ne akarjunk már fát vágatni. Funkcionális könnyítéseket kellene bevezetni, hogy legyen mögötte komoly érték...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    (#3765) Vakegérke: Szerintem ekkora hülyeséget balgaságot inkább le sem kellett volna írnod... Pláne nem mások nevében... Nem egy "donate" gombot nyomogattak az emberek. Vásároltak egy csomagot. Amibe időhatározó nélkül lett beígérve pár extra. Azért 9 hónap után teljesen jogos belekérdezni. Ráadásul mindezt teljesen normális stílusban tette. Nem értem miért baj ez.
    -----------------------------------------------------------------------------------

    Ettől eltekintve én már annak örülnék, ha normál üzemszerű működés biztosítva lenne egy olyan reszponzív felülettel ami 2016-ban felvállalható. Biztos sok meló megy a háttérben, csak sajnos ebből viszonylag kevés látszódik kifelé...

    A prémium arcképcsokor jól néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Viktor0610 #3778 üzenetére

    Oké, értem én a poénrészt is. :) De attól még te egyedül hogyan konvergálsz a 100%-hoz? Szerintem sehogy. Ő pedig ezt állította. Objektív vagyok, szóval nem állítom egy szóval sem, hogy sokan nem annak szánták. Ezt itt a topikban is leírták szép számmal. Nincs is ezzel baj...
    Csak túlzás az a kép, hogy a vásárlást valaki támogatásnak állítja be emiatt a beígért extrákra való érdeklődést pedig kikezdi...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Aktív témák