Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Parci #912 üzenetére

    "nem kunyeráltunk szerintem"
    -Direkt kértem, hogy ne értsetek félre, de ezek szerint mégis. :P . Sehol nem írtam, hogy kunyeráltok, csak nem értettem a logikát. ;).

    [-Az ignorálás része akkor lenne jó, ha az illetőt nem csak a kommentjei alapján tudnám tiltani, amúgy csak vizuálisan, hanem az engem érintő cikkek, blogok, hirdetésekből is. Értelme így lenne szerintem. Akik eleve örökös összetűzésben vannak, azok közül nem egy állandóan keresi azt a felületet, ahol támadni lehet a másikat. Ezzel egy lépésben el lehetne vágni az egészet.

    "ezt nem értem. az illető csak hozzászólni tud valamihez, nem? az meg mind tiltva lesz. vagy arra gondolsz, hogy letiltod mondjuk rudit, és akkor a cikkeit se lásd?]
    -Nem. Pölö: Bloggolok. Letiltom a usert és az sem a hirdetéseimhez, sem a blogjaimhoz, tehát ami MY OWN, ne tudjon kommentelni. Elég sok összeugrást alapból ki lehetne szelektálni vele, ráadásul ezt a userek házon belül megoldanák. Többé nem nagyon lenne szájkarate, max nyilvános topikokban.

    "mellesleg igen komoly fotós, aki 10 mp-ben nem tud normális képeket csinálni."
    -én mintha ezt írtam volna:"Ha most én szeretnék egy cikket írni mondjuk a Norvégiai utamról, normális, (nem 10 mp-es) képekkel illusztrálva," Azaz nem 10 mp-es, hanem bőven az alatti képekkel operálva. Ha jól látom, egyről beszélünk. ;).

    "ez ízlésbeli kérdés, mi szeretjük ezt a meglévő rendszert, akkor is, ha lehetne technikailag komolyabbat csinálni. szempont a fórum egységessége is, többek között. és azt is szeretjük, hogy nem jár rögtön, csak régi arcoknak."
    -Ez mind szép és jó, de lehet, hogy ez csak 40 ember véleménye. Lehetséges, hogy erről lehetne egy publikus szavazást indítani, ami mondjuk egy hónapig élne. Valahol ezt megérthetnétek. Könnyen lehet, hogy az 593k reggelt userből 500k nem így gondolja, ahogy ti. Tudom, bele lehet x**ni. ;]

    Én örülök minden fejlődésnek, amitől jobb lesz az oldal. Amúgy is olyan hamar tűnnek el a süllyesztőben régi, nagy szájtok. Egyik napról a másikra. :U Néha csak egy rossz döntés miatt..

    [ Szerkesztve ]

  • schawo

    titán

    válasz Parci #912 üzenetére

    Ha pedig már így belelendültetek az extra szolgláltatásokba, akkor fotósoknak igazán fel lehetne kínálni egy olyan opciót, hogy évi X forintért Y megabájt tárhely az alap helyett. És a vonatkozó hardveres költségek is fedevze volnának. Sőt, simán prémiummal lehetne eladni, biztos egy csomóan vennék meg, és a kihasználtság úgyis töredék volna.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • ooooobi

    senior tag

    válasz Parci #912 üzenetére

    "-Az adblock nekem továbbra is fog két reklámot.
    hol? az aprón? az stimmel, a google."

    Szerintem a lenti partnereink dolgot jelzi még ki az adblock neki.

    Bevallom én is használok blockert, és pont ezért fizettem prémiumért, hogy akkor már legalább támogatok ha már több mint 10 éve olvasom a ph-t, 2008 óta vagyok fenn ezen a néven. Itteni reklámok sose zavartak, de van pár oldal ahol nem tudnék nélküle létezni. Igazából nem is értem a fanyalgókat, nem kötelezö semmi. Beszúrt cikkajánlók viszont tényleg zavaróak néha, viszont nem tudom mi lenne a jobb.

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

Aktív témák