Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz raziel01 #44 üzenetére

    Nem kell igy raporogni, mindenki tudja mire jo a konzol: a leghulyebbeknek rakjak ossze, akiknek csak ossze kell dugni a TVvel es meg egy billentyuzet+eger hasznalatat sem kell megtanulniuk. (Es celozni sem.) Cserebe lehet fizetni a havidijat es retteghetsz, hogy ne fusson ki a termek, mert akkor veheted meg az ujabbat, mert nem lesz kivel jatszani a halon. Kb. ugyan az mint a CoD, csak nem sw hanem hw.

    [ Szerkesztve ]

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz raziel01 #57 üzenetére

    Pont azért nem mondtam konzol only címeket (Amelyek persze lényegesen szebbek mint a multiplatformok) mert ezekkel lehet összehasonlítani ...

    Kicsit olyan érzésem van most, mintha azt akarnák nekem bebizonyítani, hogy egy 6 éves Ferrari sokkal jobb választás MINDEN SZEMPONTBÓL mint egy Lada Niva, függetlenül attól, hogy nekem trágyát hordani, vagy vadászni kell autó ...

    Értem én hogy jó az a Ferrari, de még így is drágább, több vele a gond, és könyörgöm NEM MEGY FÖLDÚTON!

    De akkor is jobb ... Értem.

    Nekem pl: a BF4 szebb a PC-men mint a BOX-on, viszont hatványozottan bugos, több a kínlódás, és nekem kényelmesebb volt a BOX előtt játszani vele, emiatt vettem meg arra ...

    Akinek nincs tapasztalata mindkét oldalon, és nem látja mindkét oldal előnyeit és hátrányait, az sosem fogja ezeket a dolgokat felfogni. A mindkét generációs konzol lényegesen olcsóbb és problémamentesebb mint egy hasonló "valós" teljesítményű PC, ezzel nem lehet vitatkozni.

    Nincs értelme versenyeztetni őket, mert a számok itt semmit sem érnek. De mindig beleszadnak az emberek ebbe a hibába ... Aztán meg jön a felismerés ...

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák