Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Na most már tényleg elmegy a Google a p*csába... Sorra jönnek ki a kisebb cégek is a frissítésekkel, Nexusra meg még mindig semmi. Kezdem nagyon ferde szemmel nézni az egészet, hányni tudnék ettől az "új szoftver kell? vegyé' új vasat is paraszt!" hozzáállástól...

    [ Szerkesztve ]

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Graphics #4 üzenetére

    Hát ha tényleg így lesz, akkor átpártolok hozzájuk...

    (#5) errorcode06
    Nexus S-re is a gyári 2.3.6 a legjobb ROM, hiába van kint egy rakás főzelék. Valami baja szinte mindnek van, kevés az olyan, még a GB alapúak közül is, ami teljesen hibátlan.

    (#6) Duliee
    Próbáltam, nem jött be. Most épp egy főzött ICS-sel kísérletezek, nem rossz, de ez se 100%-os (lehet, hogy nekem túl nagyok az elvárásaim).

    (#9) kapeti07
    Az a vicc, hogy a stock ICS ROM-nak bazi gyorsnak kéne lennie a GPU renderelés miatt. Ehelyett a böngésző annyira gyorsan renderel, hogy van amikor meg se jeleníti az oldalt, a menüben való mászkálás meg gyorsabb, ha kikapcsolom a 2D támogatást. Nem tudom mit csinált a gugli, de valami nagyon nem ok...

    (#14) hallerlaller
    Ahogy lentebb is írták, sajnos a 4.0.3 visszavonásra került, persze én is felraktam manuálisan, de ha egyszer sz@r... :( Remélem a 4.0.5 tényleg kijön ebben a hónapban, mert azóta semmi kommunikáció nem volt ezzel kapcsolatban, meg azt is, hogy javítja az idegesítő hibákat. Egyébként igazad van lentebb, tényleg bocs mindenkitől, hogy itt rinyálok, de nem véletlenül vettem referenciakészüléket. Szerintem nagyon is jogos a tulajok felháborodása, persze nem kell szétoffolni ezzel minden topikot. Nem is fogok többet egy szót se ejteni erről.

Új hozzászólás Aktív témák