Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz sohajda90 #5 üzenetére

    Több évig Motot használtam és csak a Z2 Force elbaltázott android 9-es frissítése miatt hagytam ott őket. A plussz moto funkciók most is hiányoznak és még töröm a fejemet, hogy le kellene tesztelni az Edge-t, de eddig a moto kameraszoftvere sose volt az igazi, bár a gcam portok segítettek: [link]
    Megvárom még a jobb összehasonlító videókat, mert a megosztott fotók nem tünnek rossznak: [link]
    + azt is érdemes hozzátenni, hogy a moto is hamar veszíteni fog az árából. A One Zoom 429 eurón kezdett szeptemberben és most 7-8 hónappal később a spanyol amazon 269-ért akciózta.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

  • sohajda90

    tag

    válasz sohajda90 #5 üzenetére

    Amiket eddig láttam első gyors tesztvideókat az EDGE/EDGE Pro kapcsán ott jókat mondanak a kamerákról, főleg az ultraszéles makrómódját dícsérik, ami egyre több flagship készülékből kerül ki mostanában. Negatívumként egyedül a Verizon exkluzivitást emelik ki, de én úgy tudom, hogy ez a széria jön Eurpába is, így nekünk ez nem probléma. MKBHD videóját várom nagyon a Pro-ról, Instán már megszellőztette, hogy van nála egy review unit...

    Egyébként szerintem jó összehasonlítás az EDGE és a Velvet, mert nem hinném, hogy a Velvet olcsóbban nyitna, plusz ha tényleg kell még várni rá akárcsak 1 hónapot akkor a Moto már eleve előnyben lesz, hiszen addigra ennek elkezdhet leszállni az ára. Persze a nagy kérdés idehaza úgyis az lesz, hogy melyik kerül be szolgáltatói kínálatba, a Telekomnál néha felbukkannak olcsóbb Motok, nem bánnám ha most ezt is bevállalnák...

Új hozzászólás Aktív témák