Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #47106304

    törölt tag

    Az XZ1 compact érdekes lehet engem kimondottan érdekel ebben a méretben versenyképes lehet mert nem mindenkinek kell az 5" feletti kijelző.
    Sony XZ-t használok már lassan kilenc hónapja és nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel minden rendben működik vízben is használtam a kameráját csodás videókat készít és a fotózás is élmény vele nagyon jó képeket készít.
    A káva nekem bejön semmi gond vele a Sony mérnökei így fejlesztették ki és én ezt így fogadom el.Ezt csak azért írom ide, mert nincs olyan Sony mobil hír itt a fórumon, hogy meg ne említené egy két "hozzáértő" hogy nagyok a kávák és szar a kamera, de elárulok egy titkot de ne adjátok tovább ezek az emberek sajnos betegek nem tehetnek róla, káva és kamera fóbiában szenvednek és még az orvostudomány nem találta meg azt a gyógyszert amivel ezeket az embereket meg lehetne gyógyítani. Hagyni kell őket had fröcsögjenek, csak nevetek rajtuk miközben a kezemben tartok egy olyan Sony terméket ami megelégedettséggel és stabil működéssel tudok használni még remélem hosszú éveken keresztül.

Új hozzászólás Aktív témák